مخبر - 1397/07/19 - روزنامه شهروند : . تکذیب هرگونه ارتباط استخدامی و کاری عامل خون گیری مشکوک دانش آموزان تاکستانی با هلال احمر/ مرتکب این عمل مانند هر فردی فقط در دوره های عمومی آموزش ه...
روزنامه شهروند
1397/07/19 - 17:02

...
📌تکذیب هرگونه ارتباط استخدامی و کاری عامل خون گیری مشکوک دانش آموزان تاکستانی با هلال احمر/ مرتکب این عمل مانند هر فردی فقط در دوره های عمومی آموزش های همگانی هلال احمر شرکت کرده است.
📌روابط عمومی جمعیت #هلال احمر در اطلاعیه ای ارتباط اقدام ناشایست فردی #ناشناس در خصوص #خون گیری #مشکوک #دانش آموزان #دختر یک مدرسه در تاکستان #قزوین با هلال احمر را رد و تاکید کرد که این فرد به هیچ وجه #امدادگر هلال احمر نبوده و اساسا هیچ ارتباط استخدامی و کاری با این نهاد مردمی نداشته است.
📌به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، به دنبال انتشار خبر خون گیری از دانش آموزان دختر مدرسه ای در تاکستان قزوین به بهانه #آزمایش قند خون توسط فردی ناشناس؛ روابط عمومی جمعیت هلال احمر در اطلاعیه ای هر گونه ارتباط #استخدامی و کاری این فرد با هلال احمر را تکذیب کرد. 📌در این اطلاعیه آمده است: این فرد مانند سایر افرادی که تمایل به #یادگیری مهارت های امدادی و آموزش های همگانی دارند و در دوره های آموزشی هلال احمر شرکت می کنند؛ فقط در یک بازه زمانی، یک دوره 22 ساعته آموزشی را آن هم بصورت ناقص در جمعیت هلال احمر گذرانده است.
📌بر اساس این اطلاعیه؛ روابط عمومی جمعیت هلال احمر ضمن نکوهش و تاسف بار دانستن اقدام این فرد که خود، دانش آموز #دبیرستانی بوده و البته اقدام به تست قند خون و نه خون گیری کرده است؛ از حق خود برای شکایت علیه این فرد که قداست و صداقت لباس و عملکرد این نهاد مردمی را زیر سوال برده، استفاده کرده و تا صدور حکم قانونی پرونده شکایت را پیگیری خواهد کرد. 📌این مساله قابل تاکید است که جمعیت هلال احمر به عنوان یک نهاد عمومی مسئول در ارائه آموزش های همگانی هرگز وارد هیچ برنامه ای در مدارس بدون هماهنگی با ادارات آموزش و پرورش و کسب مجوزهای لازم از نهادهای ذی صلاح نمی شود. ضمنا ارائه آموزش های همگانی در حوزه مخاطرات و #حوادث و نیز انجام مانورهای امدادی ( و نه چکاب های پزشکی و مداخلات درمانی) از سوی هلال احمر در مدارس هیچ گاه فرد محور نیست و در قالب یک برنامه گروهی با هماهنگی کامل ادارات آموزش و پرورش و مدارس توسط مربیان باتجربه، مطابق با جنسیت دانش آموزان و طبق یک برنامه زمانبندی مشخص انجام می شود.
📌ضروری است که مسئولان #مدارس و اولیای دانش آموزان در چنین مواردی هوشیاری لازم را داشته باشند و اجازه سواستفاده چنین افرادی را ندهند.

این پست به صورت خودکار از شبکه های اجتماعی اخذ شده و بدون تغییر نمایش داده می شود. در صورت نیاز به حذف، لطفا در بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت اقدام نماییم. با تشکر
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.