مخبر - 1397/07/29 - فردا؛آغاز به کار هفدهمین نمایشگاه بین المللی تأسیسات تهران

فردا؛آغاز به کار هفدهمین نمایشگاه بین المللی تأسیسات تهران
تهران (پانا) - بیش از 400 شرکت داخلی و خارجی از فردا به مدت چهار روز جدیدترین تولیدات، توانمندی ها، صنایع، تجهیزات و خدمات خود را در هفدهمین نمایشگاه بین المللی تأسیسات ساختمان و سیستم های سرمایشی و گرمایشی تهران ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار می دهند.
فردا؛آغاز به کار هفدهمین نمایشگاه بین المللی تأسیسات تهران

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی هفدهمین نمایشگاه بین المللی تأسیسات تهران؛ مراسم گشایش این نمایشگاه که بزرگترین گردهمایی فعالان صنعت تاسیسات کشور محسوب می شود، صبح فردا با حضور مقام های وزارت صنعت، معدن و تجارت، اتاق بازرگانی ایران،خانه صنعت و معدن و روسای انجمن ها و اتحادیه های مرتبط برگزار می شود.

عبدالکریم جلالی، رئیس ستاد برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی تأسیسات با بیان اینکه این نمایشگاهاز یکم تا چهارم آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود،گفت: در هفدهمین نمایشگاه بین المللی تأسیسات 439 شرکت داخلی و خارجی حضور و مشارکت دارند که از این تعداد 363 شرکت داخلی و 76 شرکت و نام تجاری خارجی هستند.

وی اضافه کرد: آلمان، ترکیه، فنلاند، چین، انگلستان، لهستان، کره جنوبی، مالزی، فرانسه، هند، اسپانیا و ایتالیا از جمله کشورهای حاضر در هفدهمین نمایشگاه بین المللی تأسیسات ساختمان و سیستم های سرمایشی و گرمایشی تهران هستند که در کنار شرکت های ایرانی، تولیدات و خدمات خودشان را عرضه می کنند.

جلالی با بیان اینکه در طول برگزاری نمایشگاه صنعتگران، انبوه سازان، مشاوران و صاحبان صنایع استان های مختلف کشور در نمایشگاه حضور می یابند،گفت: قرار است در مدت زمان برگزاری این نمایشگاه چند هیات تجاری، بازرگانی و سرمایه گذاری نیز از کشورهای مختلف در محل نمایشگاه حضور یابند و ضمن بازدید از غرفه ها و سالن های نمایشگاهی، با شرکت های داخلی وارد مذاکره اقتصادی شوند.

وی با بیان اینکه هفدهمین نمایشگاه بین المللی تأسیسات در فضایی بالغ بر 43 هزار متر مربع برگزار می شود، گفت: در حاشیه این نمایشگاه چندین همایش و نشست علمی آموزشی با همکاری تشکل های صنعت تأسیسات و با حضور استادان دانشگاه ها و اندیشمندان و مدیران شرکت ها و کارخانه ها برگزار خواهد شد.

رئیس ستاد برگزاری نمایشگاه افزود: آشنایی با نوین ترین تولیدات و پیشرفت های این حوزه، تبادل اطلاعات، دانش فنی و فناوری روز بین مشارکت کنندگان و متخصصان، آشنایی شرکت کنندگان و بازدید کنندگان با آخرین دستآوردهای عرضه شده در بخش سیستم های گرمایش و سرمایش، ایجاد ارتباط مستقیم بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان، ایجاد فرصت های سرمایه گذاری، ایجاد فرصت های اشتغالزایی و بازاریابی و توسعه صادرات، مهمترین اهداف برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی تأسیسات است.

جلالی افزود: صنعت تأسیسات که در صنایع مختلف از جمله صنعت نفت و پتروشیمی، نیروگاه ها، آب و فاضلاب، ساختمان، صنایع غذایی، پزشکی، نساجی و دام و طیور نقش حیاتی دارد از قدیمی ترین صنایع کشورمان محسوب می شود که با برخورداری از دانش آکادمیک و تجربه فعالین، سابقه ای بیش از نیم قرن تولید برای مصرف داخلی و خارجی داشته و صادرات به دیگرکشورها نیز نشان از توان بالای تولیدی این صنعت در ایران دارد.

هفدهمین نمایشگاه بین المللی تأسیسات از فردا تا 4 آبان هر روز از ساعت 9 تا 17 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.