مخبر - 1397/07/20 - انگیزه پسر19ساله تاکستانی از خونگیری در دبیرستان دخترانه،عشقی بود!

انگیزه پسر19ساله تاکستانی از خونگیری در دبیرستان دخترانه،عشقی بود!
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین:انگیزه فردی که به عنوان مامور هلال احمر در مدرسه ای دخترانه در شهرستان تاکستان با سرنگ مشترک از دانش آموزان تست خون گرفته، مشخص نشده اما احتمالاً انگیزه این فرد عاشقانه بوده است. متاسفانه مدیر و ناظم مدرسه اهمال کردند و دادستان هم دستور بازداشت مدیر و ناظم ...
انگیزه پسر19ساله تاکستانی از خونگیری در دبیرستان دخترانه،عشقی بود!

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ مدیرعامل در جمعیت هلال احمر استان قزوین، با بیان اینکه فرد مزبور به بیماری دیابت Diabetes مبتلا بوده و دستگاه تست قند خون نیز برای خود او بوده است گفت: این فرد که 18 الی 19 سال هم دارد، با همان دستگاه تست قند خون به مدرسه رفته و یک سری آزمایش قند خون گرفته است.

آصفی درباره حضور این فرد در مدرسه دخترانه تحت عنوان مامور هلال احمر گفت: این فرد هیچ گونه رابطه کاری با هلال احمر ندارد و فقط قبلاً در یک دوره 22 ساعته آموزش کمک های اولیه که هر کسی می تواند در آن شرکت کند، حضور یافته و شرکت کرده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین به حضور بدون مشکل این فرد در مدرسه اشاره کرد و گفت: آموزش و پرورش به درستی حتی در برنامه های مشترکی که با آنها داریم سخت گیری کرده و از قبل، هماهنگی های لازم صورت می گیرد تا یک برنامه مشترک در مدرسه ای اجرا شود.

وی تاکید کرد: متاسفانه مدیر و ناظم مدرسه اهمال کردند و دادستان هم دستور بازداشت مدیر و ناظم مدرسه مزبور را صادر کرده است.


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
آموزش و پرورش   بیماری   دادستان   هلال احمر   قند خون   قزوین   خونگیری   ناظم   تست قند خون   جمعیت هلال احمر   مدیرعامل جمعیت هلال احمر   دخترانه   سرنگ   مدرسه دخترانه   آموزش کمک های اولیه   تاکستان  
اخبار مرتبط
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.