مخبر - 1397/07/20 - شاهین شهرداری بوشهر در جمع مدعیان قرار گرفت

شاهین شهرداری بوشهر در جمع مدعیان قرار گرفت
شاهین شهرداری1 - اکسین البرز 0
شاهین شهرداری بوشهر در جمع مدعیان قرار گرفت

هفته هفتم لیگ دسته اول/ ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر

تماشاگر:بیش از 4هزار نفر

داور:محمد حسین ترابیان

کمکها:علی الفتی و محمد نوری

اخطار:میلاد صارمی میلاد فیاض بخش {شاهین شهرداری}

گلها:میلاد صارمی دقیقه 35 برای شاهین شهرداری

ترکیب شاهین شهرداری:سجادبیرانوند،مرتضی غلامعلی تبار،حسن نجفی،کمال الدین نیکخوی،سعید غلامعلی بیگی{مهدی دغاغله}،علی گودرزی،میلاد شعبانلو{69 مهدی عبدی}،محسن فیاض بخش،حسین مالکی{75امیر حسین موسی زاده}،میلاد صارمی،محمد محبی

سرمربی:محمود فکری

ترکیب اکسین البرز:داود نوشی صوفیانی،فرید محمدزاده،مرتضی اسدی،محمد ابراهیمی{61کیوان امرایی}،امین شجاعیان،سید محسن حسینی{46میرهانی هاشمی}،مصطفی اکرامی،علی زینالی،مجتبی شیری،محمود شفیعی،فرزاد حاتمی{57یاسر فیضی}

سرمربی:فراز کمالوند

شرح بازی:جدال دو تیم مدعی صعود و قدرتمند شاهین شهرداری بوشهر و اکسین البرز با یک گل به سود میزبان بوشهری خاتمه یافت تا شاگردان محمود فکری با 12 امتیاز به رتبه سوم جدول برسند.

شاهینی ها که حمایت هواداران خود را پشت سر داشتند بازی را با میدان داری بازیکنانی مانند شعبانلو فیاض بخش آغاز کردند.در ده دقیقه ابتدایی بازی هر دو حریف بیشتر منتظر بازی احساسی و اشتباهات حریف بودند اما هیچ کدام دست به ریسک نزدند.دو وینگر سرعتی شاهین کم کم از کناره ها استارت بازی سرعتی را زدند تا اینکه محبی جوان اول فوتبال بوشهر در دقیقه 10 بازی با یک شوت زمینی دروازه نوشی صوفیانی را تهدید کرد.

از دقیقه 20 بازی برتری نسبی شاهین آغاز شد و دو میلاد میانه میدان بوشهری ها با پاسهای تکضرب و بدون اشتباه عملا برتری را به سمت شاهین نزدیک کردند.میلاد شعبانلو که برای اولین بار در این فصل از ابتدا در ترکیب ثابت قرار گرفته بود با بازی رو به جلو و هماهنگ با فیاض بخش ستاره بدون حرف و حدیث بازی هافبکهای با تجربه اکسین مانند شجاعیان و شفیعی را از بازی خارج کردند.

در دقیقه 35 بازی ارسال نجفی مدافع راست شاهین را میلاد صارمی روی سر سید حسین حسینی بلند بالا به گل تبدیل کرد تا شاهین در نیمه اول به آنچه می خواهد برسد.چند دقیقه بعد از این گل دفع ناقص بیرانوند را فرید محمد زاده به بیرون زد تا شاهین با یک نفس راحت نیمه را خاتمه دهد.

در نیمه دوم اکسین که حرفی برای گفتن نداشت بازی را اندکی بهتر آغاز کرد اما خط دفاعی شاهین به رهبری گودرزی یک روز بدون اشتباه را پشت سر گذاشت.باز هم پاس های تکضرب و ایجاد مثلثهای سه نفره اجازه هیچ کار تاکتیکی را به شاگردان کمالوند نداد و اتفاقا فرارهای محمد محبی و ضربه چیپ او با بدشانسی به بیرون رفت تا تعداد گلهای میزبان به عدد 2 نرسد!

بازیکنان شاهین شهرداری در این بازی با دو تعویض اجباری دست فکری را برای تعویض ها بستند اما دقایق پایانی با استرس عجیبی برای بوشهری ها همراه شد.از یک سو در ضد حملات موقعیت های خوبی نصیب مهاجمان شاهین شد که هیچ کدام به گل تبدیل نشد و البته ضربه سر یاسر فیضی که در دقیقه 94 میرفت تا کام بوشهری ها را تلخ کند اما از کناره دروازه بیرانوند به بیرون رفت تا یک سه امتیاز حساس به حساب شاهین شهرداری در هفتمین بازی فصل واریز شود.

بازیکن برتر:میلاد فیاض بخش با تقدیر از علی گودرزی {فیاض بخش در این بازی یک خط جلوتر بازی کرد و با کمترین اشتباه ممکن پاسهایش به یار خودی رسید و از طرفی با هوش بالای خود چند مورد توپهای حریف را قطع کرد.علی گودرزی در قلب دفاع شاهین بازیکن بلند قامتی نیست اما با خونسردی بالا کنار غلامعلی تبار یک روز خوب را رقم زدند}

اتفاق ویژه:زمانی که میلاد فیاض بخش با خطا متوقف شد اما داور مسابقه با دادن یک کارت زرد به او همه را شوکه کرد،فکری از شدت عصبانیت لگدی به یک بطری آب زد تا جاییکه که یکی از کفشهایش به آسمان پرتاب شود!

منبع:فوتبال بوشهرمحتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.