مخبر - 1397/07/20 - لهستان 2_3 پرتغال؛ شکار عقاب ها در لانه

لهستان 2_3 پرتغال؛ شکار عقاب ها در لانه
اختصاصی | تیم ملی پرتغال در غیاب پرتغال دومین پیروزی خود در لیگ ملت های اروپا را به دست آوردند.
لهستان 2_3 پرتغال؛ شکار عقاب ها در لانه

ورزش 11 - در یکی از حساس ترین دیدارهای لیگ ملت های اروپا از ساعت 22:15 دو تیم لهستان و پرتغال به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری شاگردان سانتوس به پایان رسید.

ترکیب لهستان
فابیانسکی، بدنارک، درژیک، لواندوفسکی، کرچوویاک، کلیش، گلیک، برسژینسکی، کورزوا، زیلینسکی، پیاتک

ترکیب پرتغال
روی پاتریسو، کانسلو، په په، دیاز ، روی، ویلیام، نوس، رافا، پیتزی، آندره سیلوا، برناردو سیلوا

در نیمه اول این دیدار بازیکنان تیم میزبان بازی را تهاجمی تر آغاز کردند و چند موقعیت خوب نیز روی دروازه پاتریسیو ترتیب دادند تا این که در دقیقه 18 توسط سوپرمن جدید خود پیاتک به گل رسیدند.پس از این گل بازیکنان تیم ملی پرتغال با تکیه بر تکنیک و نفوذ های کانسلو فاشر خود را روی دروازه لهستان بیشتر کردند تا این که در 31 دقیقه این دیدار توسط آندره سیلوا مهاجم آماده این روزهای سیوا به گل تساوی رسیدند.


اما گل سیلوا پایان کار نیمه اول نبود و شاگردان سناتوس با حملات پیاپی خود در پایان نیمه اول یک بار دیگر به گل رسیدند، گلیک مدافع لهستان به اشتباه دروازه فابیانسکی را در وارد دروازه کرد تا بازی در نیمه اول با برتری 2_1 تیم میهمان به پایان برسد.

روحیه پایین بازیکنان لهستان در نیمه دوم باعث شد تا برناردو سیلوا هافبک تکنیکی پرتغالی ها با حرکتی در عرض تواسنت با شوتی تماشایی گل سوم پرتغال را وارد دروازه لهستان بکند.

در 77 دقیقهه بازی ابتدا اشتباه محض کمک داور در تشخیص ندادن رد شدن توپ از خط کناری زمین و سپس سوتی په په در خط دفاعی باعث شد تا بلاژیکوفسکی با ضربه والی تماشایی گل دوم عقاب ها را به ثمر برساند.

در دقایق پایانی بازی دو تیم فرصت های خوبی برای گزتنی داشتند بخصوص بازیکنان پرتغال که یک بار از روی ضربه رناتو سناچز نیز تا آستانه بازکردن دروازه فابیانسکی پیش رفتند اما تکل عالی مدافعان تیم میزبان باعث شد تا بازی با همان نتیجه 3_2 به پایان برسد.

در پایان این دیدار تیم فوتبال پرتغال با 6 امتیاز در صدر جدول گروه 3 سطح A لیگ ملت های اروپا باقی ماند و لهستان و ایتالیا نیز به ترتیب با یک امتیاز در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفته اند.

سایت ورزش 11، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.