مخبر - 1397/07/19 - وحشتناک ترین مرگ ها کدامند؟

وحشتناک ترین مرگ ها کدامند؟
خرداد: مرگ با عزت آرزوي هر انساني است، ولي راه هاي مردن بسيار بد يا دلخراش وجود دارند که حقيقتا هيچ کس دوست ندارد با آن ها رو به رو شود.
وحشتناک ترین مرگ ها کدامند؟

خرداد: مرگ با عزت آرزوی هر انسانی است، ولی راه های مردن بسیار بد یا دلخراش وجود دارند که حقیقتا هیچ کس دوست ندارد با آن ها رو به رو شود.
به گزارش خرداد به نقل از رکنا، مرگ حق است و هیچ مسلمانی در این تعبیر کوچکترین تردیدی ندارد. در دیگر ادیان هم مرگ پدیده ای کاملا پذیرفته شده است و هیچ آدم عاقلی خود را فناناپذیر و نامیرا نمی داند، اما خب تفاوت های موجود در کیفیت روبه روشدن با مرگ می تواند این پدیده را ترسناک تر از آن چه که هست، بنمایاند.
در این مطلب قصد داریم تعدادی از بدترین اتفاقاتی که منجر به مرگ می شود را با شما مرور کنیم. با این امید که هیچ کدام از شما و البته خود ما با آنها رو به رو نشده و وقتش که رسید، مرگی آرام و زیبا داشته باشیم.
سقوط هواپیما
نترسید! براساس آمارهای موجود، سفر با هواپیما ایمن ترین مدل در بین انواع سفرها به شمار می رود اما خب اتفاق است دیگر! در همان ابتدای سقوط، سرنشینان هواپیما دچار هیپوکسی شده و به دلیل کمبود اکسیژن بیهوش می شوند. بهترین حالت این است که تا لحظه برخورد با زمین کسی به هوش نیاید، اما خب همیشه ثانیه هایی قبل از رسیدن به زمین تعداد زیادی از سرنشینان هوشیاری خود را به دست می آورند. در هرصورت امیدواریم هیچگاه در سفرهای هوایی خود دچار مشکل نشوید.
قربانی شدن
این مدل از مرگ مدت هاست که منسوخ شده است اما همچنان اخباری مبنی بر اجرای مراسم قربانی کردن انسان در قبایل بدوی برخی کشورها به گوش می رسد. مراسم قربانی کردن بیشترین شباهت را به مراسم اعدام execution دارد، با این تفاوت که در برخی موارد شخص قربانی خود نیز به کاری که قرار است صورت بگیرد، اعتقاد دارد، هرچند که این نیز از مهابت و ترسناک بودن ماجرا نمی کاهد. آثار به جامانده از تمدن های باستانی همچون اینکاها، نشانگر اعتقاد راسخ آنها به اجرای چنین مراسم هایی بوده است.
سقوط در آتشفشان
احتمال مواجهه با چنین مرگی شاید از یک در میلیون هم کمتر باشد، پس ترس به خود راه ندهید. اما در هر صورت محتمل است که کوهنوردها یا ماجراجویانی که خود را به قله یک کوه آتشفشان فعال رسانده اند، پایشان بلغزد و در حفره آن سقوط Fall کنند. شاید فکر کنید که خب فرد موردنظر بلافاصله وارد مواد مذاب شده و مرگش به قدری سریع است که دردی احساس نمی کند. اشتباهتان دقیقا همین جاست! با توجه به چگالی گدازه ها فرورفتن در آن به کندی انجام شده و مرگی دردناک را برای فرد بدشانس موردنظر رقم خواهد زد.
سرگردانی در دریا
مواجهه با این نوع مرگ نیز، خیلی محتمل نیست اما غیرممکن هم نیست! گرسنگی و تشنگی اولین مشکلی است که هنگام سرگردانی در دریا با آن مواجه می شوید. بدن انسان می تواند بیش از ٦٠ روز بدون غذا و فقط با مصرف مایعات زنده بماند، اما خب بعد از آن چه؟ البته نظر دیگری هم درخصوص این نوع از مرگ وجود دارد، مبنی بر اینکه بدترین و کشنده ترین قسمت سرگردانی در دریا نه گرسنگی و تشنگی بلکه تنهایی و ناامیدی از نجات یافتن است.خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.