مخبر - 1397/07/19 - حسینی از استقلال جدا می شود یا تمدید می کند؟

حسینی از استقلال جدا می شود یا تمدید می کند؟
دروازه بان ملی پوش استقلال که در پایان فصل قراردادش به اتمام خواهد رسید باید تصمیم مهمی در خصوص آینده اش بگیرد.
حسینی از استقلال جدا می شود یا تمدید می کند؟

به گزارش وانانیوز، بعد از استراتژی اشتباه فتحی در مورد حسین حسینی و مقابله با رفتار اعتراضی او، مشخص بود که مدیران استقلال رویه خود را عوض می کنند. در مصاحبه جدید خطیر با این عنوان که حسینی معذرت خواهی کرده، از این موضوع صحبت کرد که روند مذاکره و تمدید قرارداد حسین حسینی ادامه دارد و بعد از اردوی تیم ملی دروازبان استقلال پای میز مداکره می نشیند و قراردادش را تمدید می کند. خبری که به زودی تکذیب خواهد شد و عکس العمل حسینی را در پیش خواهد داشت.
فتحی چند روز قبل از پایان قرارداد او تا اردیبهشت ماه گفته بود و حالا معاونش از تمدید قرارداد می گوید. این تناقض ها در بسیاری موارد در باشگاه استقلال دیده شده است و این بار اول و آخر نخواهد بود. گویا خطیر این موضوع را فراموش کرده که دو ماه قبل در دو جلسه متوالی در مورد تمدید قرارداد، به حسینی گفته بود که پول بیشتری نسبت به قرارداد فعلی اش ندارند و اگر همین شرایط را قبول می کند آن ها ٥ ساله تمدید می کنند. شرط عجیبی که خیلی زود جلسات را به پایان رساند.
آن روز ها استقلالی ها قرارداد تبریزی و کریمی را با دو برابر حقوق حسینی امضا کرده بودند و عجیب بود که برای دروازه بان خودشان پول نداشته باشند. حالا که رفتار تند فتحی برای کنار گذاشتن حسینی جواب نداده است و طرفداران استقلال موافق جدایی حسینی نیستند، این بار خطیر می خواهد با پروژه تمدید قرارداد، حسینی را در شرایط متفاوتی قرار بدهد، همانطور که یک بار توفیقی به رسانه ها گفته بود حسینی به عشق استقلال قرارداد سفید 5 ساله را قبول کرده است، ولی در نهایت معلوم شد که این خبر اساسا صحت نداشت و برای جلب توجه رسانه ای توفیقی بوده، حالا هم خطیر اینگونه می خواهد فضای عصبانی روز های اعتراضی حسینی را آرام کند، در حالی که او بهتر از هر کسی می داند دو ماه قبل در های خروجی انتهای فصل را به حسینی نشان داده بود و بعید به نظر می رسد بعد از آن جلسات حسینی حاضر به تمدید قرارداد باشد.

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.