مخبر - 1397/07/19 - توضیحات هلال احمر درباره فرد ناشناسی که از دانش آموزان قزوینی تست خون گرفت

توضیحات هلال احمر درباره فرد ناشناسی که از دانش آموزان قزوینی تست خون گرفت
دبير کل جمعيت هلال احمر درباره فرد ي که خودسرانه در پوشش نيروي هلال احمر از دانش آموزان مدرسه اي در تاکستان خونگيري کرده بود، توضيحاتي ارائه داد.
توضیحات هلال احمر درباره فرد ناشناسی که از دانش آموزان قزوینی تست خون گرفت

توضیحات هلال احمر درباره فرد ناشناسی که از دانش آموزان قزوینی تست خون گرفتدبیر کل جمعیت هلال احمر درباره فرد ی که خودسرانه در پوشش نیروی هلال احمر از دانش آموزان مدرسه ای در تاکستان خونگیری کرده بود، توضیحاتی ارائه داد.

محمود محمدی نسب دبیر کل جمعیت هلال احمر در گفتگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص فرد ناشناسی که در استان قزوین در پوشش نیروی هلال احمر از 30 دانش آموز مدرسه ای با یک سرنگ مشترک تست خون گرفته است، اظهار کرد: این فرد هیچ ارتباطی با جمعیت هلال احمر ندارد و تنها در یک دوره 22 ساعته آموزش همگانی کمک های اولیه شرکت کرده است.

وی با بیان اینکه این فرد جزء همکاران و امدادگران هلال احمر نیست، افزود: سازمان هلال احمر دوره های آموزش کمک های اولیه را برای عموم مردم برگزار می کند که این فرد هم تنها در یک دوره آموزشی 22 ساعته شرکت کرده است.

دبیر کل جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه این فرد هیچ گواهی و مدرک معتبری برای این کار نداشته است، تصریح کرد: این فرد از هلال احمر سوء استفاده کرده و بهتر است این موضوع از طریق دستگاه قضا و پلیس پیگیری شود.

گفتنی است، محمد مبین فرماندار شهرستان تاکستان گفت: روز گذشته جوانی که عضویت وی از سوی هلال احمر تکذیب شده به بهانه غربالگری سلامت دانش آموزان مدرسه سما با سهل انگاری مدیر مدرسه و بدون توجه به قوانین و آیین نامه های حراستی مرتبط، به تست قند خون دانش آموزان دختر این مدرسه اقدام می کند.

بیشتر بخوانید:خونگیری مشکوک از دانش آموزان یک مدرسه در تاکستان

وی افزود: فرد مذکور شناسایی و با دستور دادستان شهرستان بازداشت شده است وهم اکنون در زندان چوبیندر به سر می برد.

فرماندار شهرستان تاکستان بیان کرد: در پی آزمایش های تخصصی و واکسینه کردن دانش آموزان هیچ گونه علائمی از بیماری در این دانش آموزان دیده نشده است.

وی در پایان از برکناری مدیر مدرسه که یکی از عوامل اصلی این اتفاق بود، خبر داد.

بیشتر بخوانید: مدیر مدرسه «سما» برکنار شد + عکس

انتهای پیام/


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.