مخبر - 1397/07/19 - مدیر مدرسه تاکستان تعلیق و فرد خاطی با حکم وثیقه آزاد شد

مدیر مدرسه تاکستان تعلیق و فرد خاطی با حکم وثیقه آزاد شد
فردی که در تاکستان اقدام به خون گیری از دانش آموزان کرده بود، شب گذشته بازداشت شد اما با ارائه دلایلی مبنی بر اینکه هدفی جز کمک نداشته توسط دادستان شهر تاکستان با قید وثیقه آزاد شده است.
مدیر مدرسه تاکستان تعلیق و فرد خاطی با حکم وثیقه آزاد شد

سیدحسن بی نیاز (رئیس اداره اطلاع رسانی آموزش و پرروش استان قزوین) در خصوص آخرین خبر از حواشی دبیرستان دخترانه سماء و شخص خاطی به خبرنگار ایلنا گفت: شخص خاطی نوجوانی 17 ساله و دانش آموز یکی از هنرستان های فنی و حرفه ای تاکستان بوده است. او دوره های آموزش کمک های اولیه را در هلال احمر گذرانده بود و به این وسیله با شاید نوعی کنجکاوی و شیطنت وارد مدرسه شده است.

وی ادامه داد: او با یک کارت جعلی وارد مدرسه شد و متاسفانه مدیر مدرسه و مربی بهداشت در بررسی مدارک دقیق او کوتاهی کردند. از این رو او کار تست قند خون را شروع می کند ولی این کار باعث ایجاد شک در دانش آموزان شده و بعد حراست وارد عمل می شود.

بی نیاز افزود: خوشبختانه از سوی دانشگاه علوم پزشکی اعلام شد که جواب آزمایش همه دانش آموزان منفی بوده و همه آنان واکسینه خواهند.

او با اشاره به تعلیق مدیر مدرسه گفت: ضمنا مدیر دبیرستان دخترانه سماء در حال تعلیق و مربی بهداشت نیز در حال بازجویی است.

ناگفته نماند که مدیر و مربی مدرسه نیز جز کسانی بودند که از خودشان تست قند خون گرفته شده است.

فردی خاطی شب گذشته بازداشت شد اما با ارائه دلایلی مبنی بر اینکه هدفی جز کمک نداشته توسط دادستان شهر تاکستان با قید وثیقه آزاد شده است./ایرنا


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.