مخبر - 1397/07/18 - بیمار جنجالی برنامه "فرمول یک"، 2 سال است بهبود یافته

بیمار جنجالی برنامه "فرمول یک"، 2 سال است بهبود یافته
اکوفارس: روابط عمومی موسسه خیریه محک در واکنش به برخی اخبار منتشر شده در ارتباط با "علی ولی خانی" کودک بیماری که حضور پدرش در برنامه فرمول یک و گلایه از هزینه های دارو و درمان فرزندش، حاشیه ساز شد، توضیحاتی را ارایه و از بهبود و قطع درمان کودک مذکور در تیر ماه 1395 و ادامه چکاپ و آزمایش های دوره ای ...
بیمار جنجالی برنامه "فرمول یک"، 2 سال است بهبود یافته

به گزارش ایسنا، روابط عمومی محک در اطلاعیه ای ضمن اعلام عدم امکان پذیرش پول های جمع آوری شده در برنامه فرمول یک برای کمک به این کودک و انتقال آن به حساب موسسه محک، آورده است: «این فرزند محک از مرداد سال 1394 مبتلا به بیماری لنفوم هوچکین (یکی از انواع سرطان های غدد لنفاوی) بوده و از همان تاریخ با ضریب حمایت صد در صد تحت حمایت محک قرار گرفته است. مندرجات و مستندات پرونده ایشان حاکی از آن است که خوشبختانه این فرزند عزیز محک در سایه حمایت های بی دریغ و بی کران مردم نیکوکار سرزمین مان در تیر ماه سال 1395 از چنگال بیماری رهایی یافته و به استناد گزارش مکتوب پزشک معالج در بیمارستان مرکز طبی در تاریخ 6 تیر 1395 شیمی درمانی به اتمام رسیده و اکنون جهت معاینات دوره ای مراجعه می نماید.

این بیمار از تیر ماه سال 1395 تاکنون، به طور مکرر برای انجام چکاپ های دوره ای و آزمایشات مرتبط با آنها به بیمارستان مرکز طبی مراجعه نموده اند و در هر نوبت، هزینه های مرتبط با آن را نیز از موسسه محک دریافت کرده است.

آخرین مراجعه بیمار به بیمارستان مرکز طبی تهران برای چکاپ و آزمایش های دوره ای در تاریخ 2 مهر 1397 بوده است که هزینه آن نیز توسط مؤسسه محک پرداخت گردیده است. ضمنا به دلیل قبولی در امتحانات مدرسه، جایزه کارنامه برای تشویق کودک جهت ادامه تحصیل پرداخت شده است. همچنین ایشان هزینه مسافرت به تهران را نیز دریافت کرده اند.

گزارش های حمایت مالی و مصاحبه های مددکاران موسسه محک مستقر در درمانگاه خون بیمارستان مرکز طبی و همچنین آخرین گزارش پزشک معالج بیمار که در مورخ 17 مهر 1397 دریافت گردیده است، خوشبختانه حاکی از تداوم وضعیت درمان علی فرزند عزیزمان مبنی بر پایان شیمی درمانی و انجام معاینات دوره ای می باشد.

برای سلامتی فرزند عزیزمان خداوند را شکرگزاریم و قدردان حمایت های ارزشمند مردم نیکوکار این سرزمین هستیم و امید داریم این گزارش صریح و مستند پاسخگوی سؤالات اعضای خانواده بزرگ محک و افکار عمومی به صورت شفاف و اثربخش باشد.

ما زیر سقف محک با تکیه بر 27 سال تجربه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان، به خوبی می دانیم خانواده کودکان مبتلا به سرطان چه مسیر سختی را برای رساندن فرزندشان به سلامتی طی می کنند و چه شب هایی را به امید بهبودی فرزندان شان به صبح می رسانند. ما با جان و دل ایستاده ایم تا بیش از 17000 کودک مبتلا به سرطان تحت حمایت محک و خانواده ایشان را به مقصد سلامتی برسانیم.»

همچنین آراسب احمدیان - مدیرعامل موسسه خیریه محک درباره مبالغ جمع آوری شده برای کمک به این کودک و درخواست انتقال این مبالغ به حساب محک، در نامه ای خطاب به سیدعلی ضیا - مجری برنامه فرمول یک، آورده است: «با سلام و احترام متقابل، بازگشت به نامه فاقد شماره مورخه 17 مهر 1397 جنابعالی در موضوع گفتگو با آقای «افشین ولیخانی» در قسمت 35 برنامه فرمول یک و پیرو اطلاعیه شماره 1003/م مورخه 17 مهر 1397 محک، و با ابراز مسرت مجدد از قطع درمان فرزند دلبندمان، به استحضار می رساند، محتوای ارائه شده در برنامه جنابعالی که منجر به جمع آوری مبالغی شده است با اطلاعات مستند موجود در

- پرونده حمایتی بیمار در مؤسسه خیریه محک

- پرونده درمانی بیمار در بیمارستان مرکز طبی کودکان

- اظهار نظر صریح و مکتوب پزشک معالج

مطابقت ندارد و هر 3 مستندات فوق تصریح بر قطع درمان کودک بیمار در شهریور ماه سال 1395 و انجام چکاپ و آزمایش های دوره ای تاکنون دارد.

با عنایت به موارد فوق و همچنین با توجه به نیت اهداکنندگان وجوه به حساب آقای افشین ولیخانی که برای پرداخت هزینه های درمان فرزند ایشان بوده است، روش انتقال قانونی مبالغ جمع آوری شده براساس اطلاعات مبهم و غیرشفاف ارائه شده، برای مؤسسه خیریه محک ناشناخته است.»

بیمار جنجالی برنامه


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.