مخبر - 1397/07/16 - غیبت یک استقلالی و اضافه شدن جهانبخش به اردوی تیم ملی فوتبال

غیبت یک استقلالی و اضافه شدن جهانبخش به اردوی تیم ملی فوتبال
به گزارش ستاره ها به نقل از ایسنا، جلسه تمرین تیم ملی فوتبال ایران ساعت 16 امروز در ورزشگاه پژوهشگاه نفت و با حضور 19 بازیکن برگزار شد. در تمرین امروز روزبه چشمی، علیرضا جهانبخش، امید ابراهیمی، محمدرضا خانزاده، اشکان دژاگه، پژمان منتظری و وریا غفوری برای نخستین بار در این تمرین حاضر شدند. همچنین ...
غیبت یک استقلالی و اضافه شدن جهانبخش به اردوی تیم ملی فوتبال

به گزارش ستاره ها به نقل از ایسنا، جلسه تمرین تیم ملی فوتبال ایران ساعت 16 امروز در ورزشگاه پژوهشگاه نفت و با حضور 19 بازیکن برگزار شد.
در تمرین امروز روزبه چشمی، علیرضا جهانبخش، امید ابراهیمی، محمدرضا خانزاده، اشکان دژاگه، پژمان منتظری و وریا غفوری برای نخستین بار در این تمرین حاضر شدند.
همچنین علی کریمی که از بازیکنان دعوت شده به تمرین بود، امروز در تمرین حاضر نشد.
از بین 28 بازیکن دعوت شده به تیم ملی وحید امیری، مجید حسینی، علی کریمی، امیر عابدزاده، سردار آزمون، میلاد محمدی، سعید عزت اللهی، سامان قدوس، صادق محرمی و مرتضی پورعلی گنجی غایب هستند.
در این تمرین، منتظری، غفوری، خانزاده، ابراهیمی و چشمی جدا از سایر بازیکنان به کارهای کششی پرداختند و پس از 45 دقیقه پژوهشگاه صنعت نفت را به سمت مجموعه پک ترک کردند.
در حالی که بازیکنان تمرین را با گرم کردن بدن های شان آغاز کرده بودند، کارلوس کی روش پس از 30 دقیقه در تمرین تیم ملی حاضر شد که تا ساعت 17 تنها با حضور در کنار زمین کار شاگردانش را نظاره می کرد. او در پایان و در خلال فوتبال درون تیمی به جمع ملی پوشان ملحق شد و بازی شاگردانش را زیر نظر گرفت.

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.