مخبر - 1397/07/08 - محمودزاده: باشگاه های لیگ دسته یک از پرداخت حق عضویت معاف شدند/ بحث کیفی سازی را با کاهش تیم ها پیگیری می کنیم

محمودزاده: باشگاه های لیگ دسته یک از پرداخت حق عضویت معاف شدند/ بحث کیفی سازی را با کاهش تیم ها پیگیری می کنیم
رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال گفت: با توجه به تعاملی که  میان شرکت تبلیغات محیطی و سازمان لیگ وجود دارد باشگاه های لیگ دسته یک از دادن حق عضویت معاف شدند.
محمودزاده: باشگاه های لیگ دسته یک از پرداخت حق عضویت معاف شدند/ بحث کیفی سازی را با کاهش تیم ها پیگیری می کنیم

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ فریبرز محمود زاده رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ اظهار کرد: با توجه به اینکه بخش تبلیغات محیطی برای مسابقات لیگ برتر و لیگ دسته اول از اهمیت زیادی برخوردار است کلاس بازاریابی بسیار مفید است. همچنین با حضور درودگر بتوانیم هماهنگی با ناظران مسابقات و کمیته بازاریابی ایجاد کنیم و نمایندگان هیئت های بازاریابی استان ها هم در این کلاس ها شرکت کردند. ضعف هایی در شکل اجرا در تبلیغات محیطی وجود دارد که امیدوارم این ضعف ها در این کلاس توجیهی برطرف شود. امیدوارم بحث اجرای تبلیغات محیطی که زحمات زیادی دوستان کشیدند روند بهتری به خود بگیرد.

او درباره اینکه باشگاه های کشور آسیب زیادی در تبلیغات محیطی دیدند و چه اقداماتی در این زمینه صورت گرفته است، گفت:بحث تبلیغات محیطی یکی از موضوعات که درودگر در کلاس بازاریابی به آن اشاره کرد و ما این موضوع را در لیگ دسته یک که کمترین پول را می گیرند به طور جدی پیگیری می کنیم. در لیگ برتر و دسته یک حق عضویت باشگاه ها را داریم و بخشی از این تبلیغات باید به تیم های دسته یک تعلق بگیرد. حق ورودی باشگاه ها به خصوص تیم های حاضر در لیگ دسته یک 250 تا 300 میلیون تومان است که با توجه به تعداد بازیکن این رقم متفاوت است و با توجه به تعاملی که میان شرکت تبلیغات محیطی و سازمان لیگ وجود دارد باشگاه های لیگ دسته یک از دادن حق عضویت معاف شدند.

محمود زاده درباره روند نزولی تبلیغات محیطی گفت: درودگر درباره بحث تبلغات محیطی به صورت تخصصی صحبت می کند و ما زمانی که برای بازدید لیگ های سری AوB به ایتالیا رفتیم با انتقادات زیادی مواجه شدیم اما در آنجا با قوانین نقل و انتقالات و تبلیغات محیطی شناخت خوبی پیدا کردیم. مترجمی که صحبتهای شخص حقوقی سازمان لیگ ایتالیا را ترجمه می کرد گفت که 950 میلیارد تومان درآمد بخش تلویزیونی لیگ فوتبال این کشور است و مستندات این مسئله هم وجود داشت. شرکت تبلیغات محیطی ایتالیا مسابقات NBA هم زیر پوشش قرار می داد. به هر حال امیدوارم با تلاش های درودگر و حمایت سازمان لیگ بتوانیم تبلغات محیطی را به نقطه مطلوب در سطح آسیا برسانیم.

تیم مشکی پوشان خراسان با تلاش خداداد عزیزی در لیگ دسته یک باقی ماند محمود زاده درباره اینکه تیم مشکی پوشان دیار خراسان در آستانه سقوط به لیگ دسته 3 است، گفت: در ابتدا باید بگویم که تیم فوتبال نفت تهران قبل از مسابقات لیگ دسته یک از جدول این رقابتها کنار گذاشته شد اما تیم مشکی پوشان در هفته های ابتدایی با مجوز موقت و تلاش عباسی مالک باشگاه و خداداد عزیزی در لیگ دسته یک باقی ماند. به هر حال کمیته تعیین وضعیت بیش از 5 هفته نمی توانست مجوز موقت به تیم مشکی پوشان خراسان بدهد و این تیم برابر کارون اروند خرمشهر حاضر نشد و 3 بر صفر بازنده این دیدار شد. بازیکنان تیم مشکی پوشان هم در بازی با ملوان بندرانزلی کارت بازی نداشتند و پرونده این بازی به کمیته انضباطی ارجاع شد و این تیم برای بار دوم 3 بر صفر بازنده شد.

چاره ای جزء کنار گذاشتن تیم مشکی پوشان خراسان نداشتیم او ادامه داد: چاره ای جزء کنار گذاشتن تیم مشکی پوشان خراسان از رقابتهای لیگ دسته یک نداشتیم و ادامه مسابقات با 16 تیم به شکل بهتری اجرا می شود. 2 تیم فوتبال صبا و راه آهن هم فصل گذشته در لیگ دسته یک مشکلات مالی داشتند و بار حقوقی برای سازمان لیگ ایجاد کردند و به روند مسابقات لطمه زدند. 16 تیمی کردن مسابقات لیگ دسته یک باعث می شود کیفی سازی بهتری در این مسابقات به وجود آید.

یک تیم دیگر به دسته پایین تر سقوط می کند رئیس مسابقات لیگ دسته یک درباره اینکه تیم دیگری غیر از نفت تهران و مشکی پوشان به لیگ دسته 3 سقوط می کند، گفت: در همان ابتدا قرار بود 3 تیم سقوط کنند اما یک تیم سقوط کننده باقی مانده است. البته ما هنوز 28، 29 هفته را در لیگ دسته یک پیش رو داریم و اگر بخواهیم مسابقات را با یک تیم سقوط کننده ادامه بدهیم یکسری مشکلات برای ما ایجاد می شود بنابراین بحث های کارشناسی را به هیئت رئیسه سازمان لیگ می دهیم تا آنها نظر نهایی را بدهند. در حال حاضر یک تیم دیگر به دسته پایین تر سقوط می کند و تیم نفت تهران حضورش در مسابقات اجرا و اعمال نشد و از همان ابتدا از جدول مسابقات کنار رفت.

طرح سقوط 3 تیم به دسته پایین تر را به هیئت رئیسه می دهیم او درباره اینکه تیم ها اعتراضی نسبت به سقوط 3 تیم دیگردر لیگ دسته یک نمی کنند، گفت: این موضوع به صورت خام است و هنوز مسئله ای را اعلام نکردیم و رسانه ها پیگیری می کنند و یکسری مباحث کارشناسی در میان مربیان و بازیکنان مطرح است و هنوز به صورت قطعی این موضوع را نمی توانیم اعلام کنیم که 3 تیم از لیگ دسته یک سقوط می کنند. با توجه به اینکه 2 تیم به لیگ برتر صعود می کنند اما بحث سقوط تیم ها هنوز مشخص نیست و مباحث کارشناسی مطرح شده است و همین فرصت استفاده کنیم و از فصل آینده لیگ دسته یک را به سمت 16 تیمی شدن ببریم. به طور حتم لیگ با حضور 16 تیم مورد پسند خیلی از مربیان و باشگاه ها است. بحث کیفی سازی را در موضوع کاهش تیم های لیگ دسته یک پیگیری کردیم و لیگ را به 18 تیم رساندیم. از سال 91 که کاهش تیم ها را شروع کردیم مقاومت های زیادی صورت گرفت و تعداد کم تیم ها در کیفی سازی تاثیر گذار است اما هیچ چیز مشخص نیست و تصمیم گیرنده نهایی هیئت رئیسه سازمان لیگ است و بحث های کارشناسی را به هیئت رئیسه سازمان لیگ و بهاروند رئیس سازمان لیگ ارائه می دهیم.

محمودزاده درباره اینکه احتمال قرعه کشی مجدد لیگ دسته یک وجود دارد، گفت: در حال حاضر قرعه کشی مجدد امکان پذیر نیست چرا که در اواسط مسابقات هستیم اما موضوعی که مسلم است اینکه در هفته 6 هستیم و تیم ها معترض هستند که چرا یک تیم 2 مرتبه متوالی بازی نمی کند و قرار است نظرات کارشناسی را بگیریم تا در نیم فصل دوم مسابقات لیگ دسته یک را مطلوب تر برگزار کنیم.

بیشتر بخوانید: کدام تیم لیگ برتری، همسفر مشکی پوشان در لیگ یک می شود؟ باشگاه مشکی پوشان در آستانه انحلال قرار دارد/آماده فروش امتیاز سیاه جامگان هستم امتیاز تیم مشکی پوشان به صورت موقت به هیات فوتبال خراسان رضوی واگذار شد انتهای پیام/


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
فوتبال   خرمشهر   خراسان   فوتسال   نفت تهران   لیگ برتر   ایتالیا   لیگ ایتالیا   لیگ دسته یک   سازمان لیگ   لیگ دسته اول   ملوان بندر انزلی   مستندات   مسابقات لیگ برتر   نقل و انتقالات   لیگ فوتبال   مالک باشگاه   کارون   کمیته تعیین وضعیت   کلاس   بازاریاب   تیم مشکی پوشان مشهد   کمیته انضباطی   آسیا   درآمد  
اخبار مرتبط
AFC به دنبال راه اندازی لیگ ملت ها/ لیگ برتر ایران 14 تیمی می شود
خبر داغ
ماجرای درآمد 190 میلیاردی سازمان لیگ فوتبال
باشگاه خبرنگاران
وثوق احمدی: فولاد درخواست بدهد، ابطال فسخ قرارداد رفیعی را بررسی می کنیم
باشگاه خبرنگاران
تکرار جدال فکری با خونه به خونه و تقابل میثاقیان و دست نشان
بولتن نیوز
فوتبالی که دیگر خواهان ندارد/ سقوط به معنای منحل شدن!
فرتاک نیوز
راز گشایی خانم گل آسیا از جدایی شهرزاد فوتسال ایران
وانا نیوز
کریمی: برای قهرمان ماندن، غیرت کافی نیست!
برترین ها
میزان درآمدزایی از تبلیغات محیطی لیگ هجدهم مشخص شد
باشگاه خبرنگاران
باید لیگ دسته اول را با 16 تیم برگزار کنیم
وانا نیوز
لیگ یک به سمت شانزده تیمه شدن می رود
ایسنا
محمود زاده : در تبلیغات محیطی ضعف داریم و باید بهتر شویم/ باید لیگ دسته اول را با 16 تیم برگزار کنیم
دی اسپورت
تشریح فعالیت تبلیغات محیطی و بازاریابی در فوتبال ایران
برنا
محمود زاده:در تبلیغات محیطی ضعف داریم و باید بهتر شویم/باید لیگ دسته اول را با 16 تیم برگزار کنیم
فارس
برگزاری کلاس توجیهی بازاریابی و تبلیغات محیطی
باشگاه خبرنگاران
با سقوط سیاه جامگان لیگ یک شانزده تیمی شد!
دی اسپورت
هفته ششم لیگ دسته اول فوتبال/ لیگ "بی نظم"
ایسنا
سیاه جامگان از لیگ دسته اول فوتبال کنار گذاشته شد
ایران اکونومیست
لیگ دسته یک 16تیمی شد؛با 3سهمیه سقوط !
تابناک
سیاه جامگان به رقابت های لیگ دسته سوم فوتبال سقوط کرد
باشگاه خبرنگاران
سقوط مشکی پوشان به لیگ دسته سوم فوتبال
فرتاک نیوز
پایان کار یک تیم ریشه دار دیگر در مشهد؛/ با سقوط سیاه جامگان لیگ یک شانزده تیمی شد!
ورزش 3
سیاه جامگان از لیگ دسته یک کناره گیری کرد
تابناک
فوری / کناره گیری سیاه جامگان از لیگ دسته اول
فرتاک ورزشی
بازی ملوان و مشکی پوشان لغو شد
صدا و سیما
دیدار تیم های فوتبال ملوان و سیاه جامگان لغو شد
ایرنا
آینده نامعلوم در انتظار مشهدی ها / بازی ملوان و سیاه جامگان لغو شد
ورزش 3
بدهی ها کار دست مشکی پوشان خراسان داد
باشگاه خبرنگاران
اخبار مرتبط
bltخبر داغ : AFC به دنبال راه اندازی لیگ ملت ها/ لیگ برتر ایران 14 تیمی می شود
bltباشگاه خبرنگاران : ماجرای درآمد 190 میلیاردی سازمان لیگ فوتبال
bltباشگاه خبرنگاران : وثوق احمدی: فولاد درخواست بدهد، ابطال فسخ قرارداد رفیعی را بررسی می کنیم
bltبولتن نیوز : تکرار جدال فکری با خونه به خونه و تقابل میثاقیان و دست نشان
bltفرتاک نیوز : فوتبالی که دیگر خواهان ندارد/ سقوط به معنای منحل شدن!
bltوانا نیوز : راز گشایی خانم گل آسیا از جدایی شهرزاد فوتسال ایران
bltبرترین ها : کریمی: برای قهرمان ماندن، غیرت کافی نیست!
bltباشگاه خبرنگاران : میزان درآمدزایی از تبلیغات محیطی لیگ هجدهم مشخص شد
bltوانا نیوز : باید لیگ دسته اول را با 16 تیم برگزار کنیم
bltایسنا : لیگ یک به سمت شانزده تیمه شدن می رود
bltدی اسپورت : محمود زاده : در تبلیغات محیطی ضعف داریم و باید بهتر شویم/ باید لیگ دسته اول را با 16 تیم برگزار کنیم
bltبرنا : تشریح فعالیت تبلیغات محیطی و بازاریابی در فوتبال ایران
bltفارس : محمود زاده:در تبلیغات محیطی ضعف داریم و باید بهتر شویم/باید لیگ دسته اول را با 16 تیم برگزار کنیم
bltباشگاه خبرنگاران : برگزاری کلاس توجیهی بازاریابی و تبلیغات محیطی
bltدی اسپورت : با سقوط سیاه جامگان لیگ یک شانزده تیمی شد!
bltایسنا : هفته ششم لیگ دسته اول فوتبال/ لیگ "بی نظم"
bltایران اکونومیست : سیاه جامگان از لیگ دسته اول فوتبال کنار گذاشته شد
bltتابناک : لیگ دسته یک 16تیمی شد؛با 3سهمیه سقوط !
bltباشگاه خبرنگاران : سیاه جامگان به رقابت های لیگ دسته سوم فوتبال سقوط کرد
bltفرتاک نیوز : سقوط مشکی پوشان به لیگ دسته سوم فوتبال
bltورزش 3 : پایان کار یک تیم ریشه دار دیگر در مشهد؛/ با سقوط سیاه جامگان لیگ یک شانزده تیمی شد!
bltتابناک : سیاه جامگان از لیگ دسته یک کناره گیری کرد
bltفرتاک ورزشی : فوری / کناره گیری سیاه جامگان از لیگ دسته اول
bltصدا و سیما : بازی ملوان و مشکی پوشان لغو شد
bltایرنا : دیدار تیم های فوتبال ملوان و سیاه جامگان لغو شد
bltورزش 3 : آینده نامعلوم در انتظار مشهدی ها / بازی ملوان و سیاه جامگان لغو شد
bltباشگاه خبرنگاران : بدهی ها کار دست مشکی پوشان خراسان داد
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.