مخبر - 1397/07/06 - انتقاد تند سرمربی پتروشیمی از بی مهر ی ها نسبت به نماینده ایران برای حضور در آسیا

انتقاد تند سرمربی پتروشیمی از بی مهر ی ها نسبت به نماینده ایران برای حضور در آسیا
خبرگزاری آریا - سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی از بی مهری ها نسبت به تیمش برای حضور در باشگاه های آسیا انتقاد و گلایه کرد.
انتقاد تند سرمربی پتروشیمی از بی مهر ی ها نسبت به نماینده ایران برای حضور در آسیا

انتقاد تند سرمربي پتروشيمي از بي مهر ي ها نسبت به نماينده ايران براي حضور در آسيا خبرگزاري آريا - سرمربي تيم بسکتبال پتروشيمي از بي مهري ها نسبت به تيمش براي حضور در باشگاه هاي آسيا انتقاد و گلايه کرد.
مهران حاتمي در گفت وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در مورد پيروزي پتروشيمي مقابل نماينده کره در نخستين بازي مسابقات بسکتبال باشگاه آسيا اظهار داشت: اين برد تنها به همت بازيکنان ارتباط دارد. آنها با تلاش و همدلي که داشتند اين پيروزي را رقم زدند. بچه هاي ما بازيکنان پرتواني هستند و هر زمان که پشت هم بايستند نتايج قابل قبولي را کسب مي کنند. امروز هم همين اتفاق افتاد. جا دارد اين پيروزي را به جامعه بسکتبال و هواداران پتروشيمي تبريک بگويم.
*بچه ها با غيرث مثال زدني پيروز شدند
وي در مورد بازي گفت: مسابقه سختي بود اما بچه هاي ما در شروع بسيار طوفاني کرار کردند و اکثر آنها با وجود اينکه در پست هاي غيرتخصصي خود بودند با غيرت مثال زدني توانستند حريف خود را شکست دهند و همين غيرت است که سرنوشت ما را تعيين مي کند. مطمئنا اگر هم مي باختند چيزي از ارزش ها و شايستگي هاي آنها کم نمي شد. آنها بدون قرارداد به مسابقه آمدند و تمام توان خود را گذاشتند.

* اصلاني نشان داد اگر به او اعتماد کنند چه پاسخي مي دهد
سرمربي پتروشيمي در مورد اينکه اصلاني مدت زيادي در بازي هاي تيم ملي نبود و امروز عملکرد بسيار خوبي داشت، گفت: او 20 روز در تمرينات ما حضور داشت و امروز نتيجه زحمات خود را گرفت ونشان داد اگر به او اعتماد کنند مي بينند که چطور اين بازيکن پاسخ اعتمادشان را مي دهد. فريد بازيکني است که از لحاظ فني و شخصيتي در سطح بالايي قرار دارد و من خوشحالم که او را در ترکيب مان داريم.
*اجازه ندادند بازيکن شان همراه نماينده ايران باشد
وي در مورد غيبت سجاد مشايخي، محمد جمشيدي و وحيد دليرزهان عنوان کرد: مشايخي و جمشيدي مشکل خروجي و پاسپورت داشتند اما وحيد دليرزهان ظاهرا باشگاهش با حضور او مخالفت کرده است. ما چندين بار به صفرزاده تماس گرفتيم اما تلفنش را پاسخ نداد. ما حتي براي اين بازيکن بليت و خروجي هم گرفته بوديم اما متاسفانه اجازه ندادند او همراه ما باشد. اين اتفاق حرکت قشنگي نيست. يک روز هم مطمئنا آنها به اين مشکل برمي خورند. فدراسيون بخشنامه دارد که تمام بازيکنان بايد در اختيار نمايندگان ايران قرار گيرند. مطمئنا اين رقابت ها براي خود دليرزهان هم مي تواند خيلي خوب باشد.
* حاضرم در تمام بازي هاي ليگ بازنده باشم، اما تيم ملي موفق شود
حاتمي تاکيد کرد: اين حرکت عادلانه نيست. همه سابقه ما را مي دانند. من هميشه دلم با ايران و تيم ملي است. در شرايطي که هر تيمي چندين بازيکن را تبعه کرده است ما اميدوار بوديم مسئولين اين شرايط را بدانند و تيم ما با قدرت ظاهر شود اما در مجموع تيم رابا 11 نفر بستيم که 4 نفر هم به مشکل خوردند و با اين شرايط فشار زيادي به بچه ها وارد مي شود. نمي دانم چرا اجازه ندادند بازيکن خارجي جذب کنيم. براي اين کار بودجه اي در اختيار ما قرار ندادند. اگر نمي آمديم که بايد جريمه 150 هزار دلاري پرداخت مي کرديم و تيم و بازيکنان هم همه سه سال محروم مي شدند. آيا اين اتفاق درست بود؟

وي با اشاره به اينکه بسکتبال يک مجموعه است، گفت: هر کسي به عنوان يک ايراني در ميادين بين المللي موفق شود انگار همه ما موفق شده ايم. يعني چه که نمي گذارند بازيکن با ما همراه شود؟ من نمي دانم چه زماني مشکل خروجي و پاسپورت براي بازيکنان ملي مي خواهد حل شود. پتروشيمي نماينده ايران است و همه بايد اين موضوع را درک کنند. من حاضرم در تمام مسابقات ليگ بازنده باشم اما تيم ملي و نماينده ايران برنده و موفق باشد.
سرمربي پتروشيمي در پايان تاکيد کرد: مطمئنا با اين شرايط باز هم ما کارمان را با قدرت ادامه مي دهيم. بازيکنان ما آنقدر خوب هستند که شرايط را درک مي کنند.تمام مسابقات براي ما سخت است اما غيرت بچه ها نتايج خوبي را به سود ما مي تواند رقم بزند.
انتهاي پيام/ر لینک اصل خبر

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.