مخبر - 1397/06/30 - هجوم مارهای غول پیکر خطرناک در اثر طوفان فلورانس! +فیلم

هجوم مارهای غول پیکر خطرناک در اثر طوفان فلورانس! +فیلم
وقوع طوفان مرگبار فلورانس در آمریکا موجب پراکنده شدن مارهای غول پیکر خطرناک در مناطق مسکونی شده است.
هجوم مارهای غول پیکر خطرناک در اثر طوفان فلورانس! +فیلم

هجوم مارهای غول پیکر خطرناک در اثر طوفان فلورانس! + فیلمبه گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ وقوع طوفان مرگبار فلورانس زندگی ساکنان سواحل شرقی آمریکا به ویژه ایالت های کارولینای شمالی و جنوبی را طی روزهای گذشته با اختلال مواجه کرد. طوفان فلورانس که از آن به عنوان یکی از خطرناک ترین طوفان های سالهای اخیر در آمریکا یاد می شود تاکنون موجب مرگ دست کم 17 نفر شده و همچنین باعث آسیب به دهها هزار خانه در اثر جاری شدن سیل، سقوط درختان و طغیان رودخانه ها شده است.

اما آنچه علاوه بر این طوفان جان ساکنان محلی در این دو ایالت آمریکا را مورد تهدید قرار می دهد، مارهای خطرناک و سمی غول پیکری هستند که در اثر وقوع طوفان در این مناطق پراکنده شده اند. ساکنان محلی حالا علاوه بر طوفان و اثرات مخرب آن نگران مورد حمله قرار گرفتن توسط این مارها هستند. بنا به اعلام کارشناسان، وقوع طوفان موجب پراکنده شدن تعداد زیادی از این مارهای غول پیکر سمی در مناطق سیل زده شده است و این مسئله می تواند جان بسیاری را مورد تهدید قرار دهد.

"تد بومن"، یک محقق کروکودیل ها و شاغل در پارک حیوانات ساحل میرتل گفت هر فردی باید از خود محافظت کند. او اضافه کرد در صورت گزیده شدن توسط مارها فرد باید بلافاصله به بیمارستان مراجعه کند. "جرالد اومالی"، از بیمارستان گراند استراند در این باره گفته بود: "مارهای سمی با تزریق سم به بدن قربانی موجب تخریب بافت ها و خونریزی و در نتیجه مرگ می شوند."

طوفان فلورانس موجب خسارت های زیادی در آمریکا شده است. این طوفان در ایالت کارولینا موجب مرگ تعدای از ساکنان محلی در اثر وزش باد شدید و سقوط سقف خانه ها شد و دست کم برق 500000 نفر قطع شده است.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی انتهای پیام/

پراکنده شدن مارهای خطرناک در اثر طوفان مرگبار فلورانس

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.