مخبر - 1397/06/24 - ترامپ هدف اصلی انتقاد سخنرانان در همایش اقلیمی سانفرانسیسکو

ترامپ هدف اصلی انتقاد سخنرانان در همایش اقلیمی سانفرانسیسکو
در اجلاس روز جمعه درباره تغییرات آب و هوایی در سانفرانسیسکو، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا هدف اصلی انتقادات سخنرانان بود.
ترامپ هدف اصلی انتقاد سخنرانان در همایش اقلیمی سانفرانسیسکو

به گزارش سرويس بين الملل خبرگزاري صداوسيما به نقل از شبکه تلویزیونی آسوشیتد پرس ؛ در اجلاس روز جمعه درباره تغییرات آب و هوایی در سانفرانسیسکو، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا هدف اصلی انتقادات سخنرانان بود.
ال گور، معاون بیل کلینتون رئیس جمهور سابق آمریکا، در سخنرانی اش در اجلاس تغییرات اقلیمی در ایالت کالیفرنیا گفت: یک رئیس جمهور جدید- با فرصتی سی روزه- می تواند آمریکا را به توافق اقلیمی (پاریس) که دونالد ترامپ سال گذشته از آن خارج شد، بازگرداند.
شرکت کنندگان در اجلاس سانفرانسیسکو پس از این اظهارات ال گور که اگر رئیس جمهور جدیدی در انتخابات 2020 انتخاب شود می تواند آمریکا را به توافق پاریس بازگرداند، به هیجان آمدند.
ترامپ در ژوئن 2017 اعلام کرد آمریکا از توافق امضا شده از سوی صد و نود و پنج کشور درباره تغییرات آب و هوا خارج می شود.
گور که یک دموکرات است، همچنین از اقدام ترامپ برای نادیده گرفتن تلفات طوفان سال گذشته در پرتوریکو که نزدیک به سه هزار نفر بود، انتقاد کرد.
جین گودال دانشمند معروف انگلیسی و از حامیان محیط زیست نیز از ترامپ انتقاد کرد و از حضار خواست تا در محافظت از جنگل ها تلاش بیشتری انجام دهند.
هدف این اجلاس ارائه گزارش درباره اقدامات انجام شده و تحکیم تعهدات برای مبارزه با تغییرات اقلیمی کره زمین بود.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.