مخبر - 1397/06/19 - طباطبایی: از عملکرد کادر فنی رضایت داریم

طباطبایی: از عملکرد کادر فنی رضایت داریم
خبرگزاری آریا - رئیس فدراسیون بسکتبال گفت: از عملکرد کادر فنی تیم ملی رضایت داریم و به کار خود ادامه خواهند داد.
طباطبایی: از عملکرد کادر فنی رضایت داریم

طباطبايي: از عملکرد کادر فني رضايت داريم خبرگزاري آريا - رئيس فدراسيون بسکتبال گفت: از عملکرد کادر فني تيم ملي رضايت داريم و به کار خود ادامه خواهند داد.
رامين طباطبايي در گفت وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در مورد اعلام آمادگي 12 تيم براي حضور در ليگ برتر بسکتبال اظهار داشت: خوشبختانه تا الان 12 تيم آمادگي خود را به صورت مکتوب به فدراسيون اعلام کردند و با توجه به شرايطي که داريم قرعه کشي مسابقات را انجام مي دهيم. تاکنون هم از همه کارشناسان، مربيان و مديران عامل نظراتشان را براي برگزاري ليگ گرفته ايم تا بتوانيم به بهترين شکل مسابقات ليگ را برگزار کنيم. در طول زمان برگزاري ليگ ما مسابقات باشگاه هاي آسيا و همچنين مسابقات انتخابي جام جهاني را در پيش داريم که بايد به خوبي برنامه ريزي کنيم.
وي در مورد باشگاه هاي آسيا گفت: پتروشيمي که مجوز حضور در اين رقابت ها را دارد حضور خود را اعلام کرده و در اين رقابت ها به عنوان نماينده ايران حاضر خواهد شد.
رئيس فدراسيون بسکتبال در مورد اينکه چه تدابيري انديشيده ايد تا تيم ها به بهترين شکل در ليگ حاضر شوند و ميانه راه انصراف ندهند، گفت: پرداخت ورودي ملاک حضور تيم هايي که اعلام آمادگي کرده اند خواهد بود. دليل اين کار هم آن است که مي خواهيم وضعيت مالي تيم ها را در همان ابتدا بسنجيم و آنها بايد به تعهدات خود عمل کنند. سعي کرديم به شکلي عمل کنيم که مسائل و مشکلات سال هاي گذشته به وجود نيايد و تا جايي که بتوانيم از تيم ها حمايت مي کنيم.
طباطبايي در مورد وضعيت کادر فني و اينکه ادامه کارشان چگونه خواهد بود، گفت: مطابق آن استراتژي که داريم پيش مي رويم و مي خواهيم سهميه جام جهاني را بگيريم. در مورد ادامه کار با کادر فني هم هيچ محدوديتي نداريم، از مربيان راضي هستيم و نتايج خوبي هم تاکنون گرفته اند. مدال نقره هم در بازي هاي آسيايي خوب بود و براي اولين بار توانستيم 2 مدال در بسکتبال کسب کنيم، کادر فني فعلي با همين شرايط به کارش ادامه مي دهد.
وي در مورد اينکه جامعه بسکتبال انتظار از تيم ملي داشت، گفت: ما تلاش خود را کرديم همان روزي که انتخاب شدم قول فيناليست شدن را دادم که اين اتفاق هم افتاد. در نيمه اول فينال خوب بوديم اما در نيمه دوم چين بهتر از ما کار کرد و آمار 60 درصد پرتاب هاي 3 امتيازي واقعاً کم نظير بود، در مجموع چين بهتر از ما کار کرد.
وي در خصوص اينکه حامد حدادي شايد در مرحله دوم انتخابي جام جهاني در دو بازي با فيليپين و ژاپن نباشد، گفت: او يک مقدار آسيب ديدگي دارد و اميدوارم بتواند به اين دو مسابقه برسد.
رئيس فدراسيون بسکتبال در مورد وضعيت مالي فدراسيون عنوان کرد: خوشبختانه تا الان همه اعزام هايمان به موقع انجام شده است و در حال حاضر نيز 3 تيم در خارج از کشور حضور دارند، سعي مي کنيم منابع خود را مديريت کنيم و از پتانسيل بخش خصوصي و منابع ديگر استفاده کنيم تا بسکتبال را سرپا نگه داريم. برگزاري تورنمنت ها در داخل کشور هم ديگر راهکار ما است تا بتوانيم از خروج ارز در اين شرايط جلوگيري کنيم.
انتهاي پيام/س لینک اصل خبر

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.