مخبر - 1397/06/18 - مهران حاتمی سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی ماهشهر شد

مهران حاتمی سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی ماهشهر شد
سرمربی سابق تیم ملی بسکتبال و تیم پتروشیمی دوباره هدایت این تیم جنوبی را بر عهده گرفت. به گزارش سادس، سرمربی سابق تیم ملی بسکتبال که پس از قهرمانی در لیگ برتر از سمتش در تیم ملی برکنار شد، هدایت تیم پتروشیمی را برای فصل آینده لیگ بر عهده گرفت و بعد از چند سال دوباره […]
مهران حاتمی سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی ماهشهر شد

مهران حاتمی سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی ماهشهر شد مهران حاتمی

سرمربی سابق تیم ملی بسکتبال و تیم پتروشیمی دوباره هدایت این تیم جنوبی را بر عهده گرفت.

به گزارش سادس، سرمربی سابق تیم ملی بسکتبال که پس از قهرمانی در لیگ برتر از سمتش در تیم ملی برکنار شد، هدایت تیم پتروشیمی را برای فصل آینده لیگ بر عهده گرفت و بعد از چند سال دوباره به ماهشهر بازمی گردد.

مهران حاتمی در سال های اخیر عملکرد خوبی داشته و مربی موفقی بوده و توانست هم تیم ملی را در کاپ آسیا نائب قهرمان کند و سپس شهرداری تبریز را در مسابقات باشگاهی کشور قهرمان کرد اما دقیقا بعد از قهرمانی از سمتش در تیم ملی برکنار شد.

حالا پتروشیمی که سال قبل با هدایت مهران شاهین طبع عملکرد قابل قبولی نداشت و هم در لیگ برتر و هم در باشگاه های آسیا ناکام بود، سرمربی سابقش را دعوت به کار کرده است.

حاتمی که چند فصل قبل جایش را به شاهین طبع داده بود، حالا دوباره به جای این مربی راهی جنوب می شود و هدایت پتروشیمی را بر عهده خواهد داشت.

درباره نیمکت دیگر تیم های لیگ برتری نیز اخباری شنیده می شود اما خبر قطعی، همکاری محمدرضا اسلامی با شیمیدر تهران است.

انتهای پیام


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.