مخبر - 1397/06/17 - توضیحات "صمد" درباره حضور مهرام در لیگ برتر

توضیحات "صمد" درباره حضور مهرام در لیگ برتر
بازیکن اسبق تیم بسکتبال مهرام درباره حضور به نمایندگی از مهرام در جلسه لیگ برتر توضیح داد.
توضیحات "صمد" درباره حضور مهرام در لیگ برتر

نیکخواه بهرامی: شرایط مهرام در چند روز آینده مشخص می شودصمد نیکخواه بهرامی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما درباره حضور به نمایندگی از مهرام در جلسه لیگ برتر توضیح داد: صمدزاده سرپرست تیم مسافرت بود، گنجی رئیس باشگاه و ایزدپناه مدیرفنی تیم هم مشغله داشتند و به همین دلیل دیروز با من تماس گرفتند که به نمایندگی از مهرام در جلسه لیگ برتر شرکت کنم.
او افزود: گنجی قصد حضور دوباره در لیگ برتر را نداشت؛ اما در چند روز گذشته بسیاری از بسکتبالیست ها و خانواده بسکتبال با او صحبت کردند. در این بین حتی حامد حدادی و سایر بزرگان بسکتبال هم در تلاش بودند که مهرام را به لیگ برتر برگردانند. به هر حال این باشگاه برندی در بسکتبال کشور است و خودم هم اعتقاد دارم که حضورش به بسکتبال کمک می کند.
بازیکن اسبق مهرام تهران با اشاره به اینکه درباره همکاری خودش با مهرام هم هیچ چیز قطعی نشده است، گفت: مهرامی ها در روز های آینده تصمیم می گیرند که چطور و با چه شرایطی در لیگ برتر شرکت کنند. به هر حال دلخوری هایی هم از فصل قبل داشتند؛ اما اینکه به من گفتند به نمایندگی از آن ها در جلسه شرکت کنم، در واقع سیگنال مثبتی است.
کاپیتان تیم ملی بسکتبال همچنین درباره حضور در ترکیب تیم ملی برای پنجره چهارم انتخابی جام جهانی گفت: فعلا قرار شده است که در این پنجره هم حضور داشته باشم. امروز نخستین جلسه تمرین تیم ملی بود که به دلیل حضور در جلسه لیگ از دست دادم؛ اما فعلا در تمرینات حضور دارم.

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.