مخبر - 1397/06/17 - میثاقیان: گل ثانیه های آخر به ملوان خیلی چسبید!

میثاقیان: گل ثانیه های آخر به ملوان خیلی چسبید!
سرمربی تیم فوتبال کارون اروند خرمشهر گفت که به هر تیمی برود، از او انتظار صعود به لیگ برتر را دارند.
میثاقیان: گل ثانیه های آخر به ملوان خیلی چسبید!

خبرگزاری تسنیم: اکبر میثاقیان درباره مصاف شاگردانش با ملوان بندرانزلی که با گل ثانیه های پایانی کارون به تساوی یک - یک انجامید، گفت: ملوان مانند استقلال و پرسپولیس همیشه قدرتمند است. ما هم تیمی توانمند و پرقدرت داریم، خوب کار می کنیم و روز به روز بهتر می شویم.

وی ادامه داد: در نیمه اول خوب نبودیم و یک بازی سردرگم ارائه کردیم. در نیمه دوم و با تغییراتی که ایجاد شد، عملکرد بهتری ارائه کردیم و در آخرین ثانیه ها شانس آوردیم. گل هایی که در ثانیه های آخر به ثمر می رسند، خیلی می چسبد و این گل هم خیلی به من چسبید! بازیکنان ما زحمت کشیدند و با تمام وجود بازی کردند. ان شاءالله بتوانیم به جمع مدعیان صعود اضافه شویم.

سرمربی تیم کارون اروند خرمشهر درباره انتقادات کادر فنی تیم ملوان از داوری و اینکه می گفتند داور بازی تحت تأثیر اعتراضات نیمکت نشینان کارون اروند قرار می گرفت، تصریح کرد: ترابیان (داور مسابقه) یک داور لیگ برتری است و مشکلی ایجاد نشد.

وقتی یک تیم در دقیقه آخر گل می خورد، ناراحت می شود، وگرنه داور خیلی قاطعانه رفتار می کرد و قضاوت او بد نبود. ما اعتراضاتی کردیم که داور برای ما کمی توضیح داد و موضوع تمام شد.

میثاقیان در مورد اینکه مدیرعامل این باشگاه گفته که این تیم بین چهار تیم نخست لیگ دسته اول قرار می گیرد، اظهار داشت: ما هر جا برویم، می گویند که باید صعود کنیم! این کار خیلی سخت است، اما به خدا توکل می کنیم. کمترین توقعی که از ما دارند، صعود است و با پشتکاری که داریم، تلاش می کنیم به این هدف برسیم. مدیرعامل باشگاه هم در این راستا تلاش می کند.


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.