مخبر - 1397/06/17 - وقتی آزمون، اکران فیلمش را به تیم ملی ترجیح داد/ آقای سردار! تیم ملی سرباز می خواهد

وقتی آزمون، اکران فیلمش را به تیم ملی ترجیح داد/ آقای سردار! تیم ملی سرباز می خواهد
سردار آزمون، مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان، دعوت تیم ملی را برای حضور در اردوی اخیر نپذیرفت.
وقتی آزمون، اکران فیلمش را به تیم ملی ترجیح داد/ آقای سردار! تیم ملی سرباز می خواهد

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، سردار آزمون، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران که پس از جام جهانی 2018 روسیه به دلیل اعتراض طرفداران فوتبال به عملکردش و به کاربردن برخی الفاظ نامناسب، از فوتبال ملی خداحافظی کرده بود و سپس با انتشار پیام هایی در صفحه شخصی اش تاکید بر خداحافظی داشت، از دعوت دوباره کی روش برای حضور در تمرینات تیم ملی سر باز زد و به اردو و تمرینات مرد پرتغالی فوتبال ایران نپیوست.

در حالیکه دعوت مجدد از آزمون به تیم ملی با موجی از اعتراضات همراه بود و حتی کارلوس کی روش در برنامه 90 در این باره توضیحاتی داد که موضوع سردار با سید مهدی رحمتی و هادی عقیلی تفاوت دارد و او با من هماهنگ کرده است، به همین دلیل سر مربی تیم ملی فوتبال برای بازی با ازیکستان او را دوباره به تیم ملی دعوت کرد، جالب اینجاست که سردار آزمون در اردوی تیم ملی حاضر نشد تا نشان دهد در تصمیم خود برای بی اعتنایی به تیم ملی فوتبال اصرار دارد و درست در همین زمان در محافل اکران فیلم اسبش به همراه کارگردان این فیلم بهاره افشاری حضور دارد.

آزمون در شروع تمرینات تیم ملی در گنبد به سینما رفت و برای مردم هم سخنرانی کرد و چند روز بعد درحالیکه در تهران حضور داشت و می توانست حتی با لباس شخصی در تمرینات تیم ملی حضور یابد و با کی روش گفتگو کند اما در سینماهای تهران همراه با خانم کارگردان حضور داشت و سلفی می انداخت.

به هرحال تیم ملی اکنون مهاجمانی بزرگتر از سردار آزمون دارد ( کریم انصاری فرد - مهدی طارمی - وحید امیری و ... ) و قطعا با حضور علی علیپور، مرتضی تبریزی و ستارگان دیگر لیگ برتری، به طور قطع دست کی روش خالی نمی ماند، هرچند آزمون دیگر از چشم اکثر فوتبالدوستان ایرانی افتاده است و به همین دلیل می گویند، آقای آزمون ، تیم ملی سرباز می خواهد نه سردار.

عجیب است از کارلوس کی روش و رفتار متناقضش در قبال ارزش پیراهن تیم ملی ایران و البته مسئولان فوتبال کشورمان که شنیده می شود او در اردو های آینده حضور خواهد داشت!

تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در جام ملت های آسیا 2019 امارات و تقابل با تیم های عراق، یمن و ویتنام و همچنین بازی دوستانه با ازبکستان آماده می شود که قرار است 20 شهریور در تاشکند برگزار شود.

بیشتر بخوانید:

تناقض کی روش در رفتار دوگانه با موارد خاص!/ پاداشی که سردار برای پشت کردن به تیم ملی گرفت

فهرست تیم ملی فوتبال برای اردوی شهریور مشخص شد

نگاه کی روش به جانشینان گوچی و سردار/ حالت آماده باش به کاوه، علیپور و تبریزی

سردار آزمون در تمرینات تیم ملی فوتبال ایران حاضر می شود؟

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

لینک اصل خبر


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.