مخبر - 1397/06/16 - پیروزی مقابل ملوان حق ما بود/ ملوان در ضدحملات خطرناک بود

پیروزی مقابل ملوان حق ما بود/ ملوان در ضدحملات خطرناک بود
سرمربی تیم فوتبال کارون اروند خرمشهر گفت: موقعیت های پرشماری در نیمه دوم خلق کردیم و می توانستیم با پیروزی زمین مسابقه را ترک کنیم ولی تک امتیاز مقابل ملوان هم ارزشمند است.
پیروزی مقابل ملوان حق ما بود/ ملوان در ضدحملات خطرناک بود

به گزارش خبرگزاری فارس از انزلی، اکبر میثاقیان پس از تساوی یک بریک مقابل ملوان انزلی در نشست خبری حاضر شد و در مورد این بازی اظهار کرد: در نیمه نخست بازی خوبی ارائه ندادیم، اروند تیم جوانی است و کم تر از دو ماه از تشکیل این تیم می گذرد و برای انسجام تیمی نیاز به زمان بیشتری داریم.

وی با اشاره به شوکی که در بین دو نیمه به بازیکنان داد بیان کرد: با تغییراتی که ایجاد کردیم توانستیم به بازی مسلط شویم و به ویژه در20 دقیقه پایانی بازی خوبی از خود ارائه دادیم، ملوان تیم دوست داشتنی است ولی امروز حقمان پیروزی مقابل ملوان بود.

سرمربی اروند با اذعان به اینکه کسب یک امتیاز از انزلی ارزشمند است افزود: در دقیقه پایانی وقت های اضافه نیمه دوم توانستیم به گل تساوی دست پیدا کنیم و مزد حملات خود را بگیریم، تساوی مقابل ملوان ارزشمند است و با تک امتیاز مقابل این تیم به خرمشهر بازمی گردیم.

میثاقیان گفت: ملوان همیشه ملوان است و از هواداران خوبی سود می برد، این تیم بعد از ابومسلم، تیم دوم موردعلاقه من است، ملوان امروز در نیمه دوم در ضد حملات خطرناک ظاهر شد ولی تیم ما حملات خوبی انجام داد و موقعیت های زیادی خلق کردیم.

به گزارش فارس، دو تیم کارون اروند خرمشهر و ملوان انزلی در هفته پنجم رقابت های لیگ دسته اول در ورزشگاه تختی انزلی به تساوی یک بریک دست یافتند.

انتهای پیام/3390

لینک اصل خبر

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.