مخبر - 1397/06/16 - گزارش تمرین تیم ملی| صحبت های کی روش با بازیکنان و اعتراض رضاییان به کروز+تصاویر

گزارش تمرین تیم ملی| صحبت های کی روش با بازیکنان و اعتراض رضاییان به کروز+تصاویر
تمرین تیم ملی فوتبال صبح امروز (جمعه) به مدت 100 دقیقه در زمین اصلی ورزشگاه آزادی برگزار شد.
گزارش تمرین تیم ملی| صحبت های کی روش با بازیکنان و اعتراض رضاییان به کروز+تصاویر

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان جهت آماده سازی تیم ملی برای حضور در جام ملت های آسیا صبح امروز (جمعه) در زمین اصلی ورزشگاه ازادی برگزار شد که ملی پوشان به فوتبال درون تیمی پرداختند.

* تمرین امروز از ساعت 10 صبح آغاز شد که بازیکنان ابتدا کارهای استقامتی و سرعتی را انجام دادند. این بخش از تمرین حدود 30 دقیقه به طول انجامید.

* پس از انجام بخش اول تمرین، کارلوس کی روش شاگردانش را در میانه میدان دور خود جمع کرد و چند دقیقه ای با آنها مشغول صحبت شد تا بخش اصلی تمرین آغاز شود.

* بازیکنان به دو دسته سورمه ای و سفید تقسیم شدند و به فوتبال درون تیمی پرداختند. در تیم سورمه ای امیر عابدزاده، پژمان منتظری، مجید حسینی، احسان حاج صفی، صادق محرمی، علی کریمی، امید ابراهیمی، علی قلی زاده، علیرضا جهانبش و کریم انصاری فرد و در ترکیب تیم سفید سیدحسین حسینی، مرتضی پورعلی گنجی، آرمین سهرابیان، وریا غفوری، میلاد محمدی، سعید عزت اللهی، اشکان دژاگه، مهدی ترابی، رامین رضاییان، امیری و طارمی حضور داشتند.

* کادر فنی پیش از آغاز تمرین تأکید داشت که بازیکنان بازی درون تیمی امروز را جدی بگیرند، اما مراقب یکدیگر باشند که کسی دچار مصدومیت نشود. نکته قابل توجه در این تمرین صحبت های زیادی بود که امیر عابدزاده با هم تیمی های خودش انجام می داد که آنها نظم بهتری در زمین داشته باشند.

* در اواسط نیمه اول مصدومیت جزئی برای سید حسین حسینی بوجود آمد که علیرضا بیرانوند جای او را در ترکیب گرفت.

* پس از پایان نیمه اول که حدود 30 دقیقه به طول انجامید، بازیکنان حدود 10 دقیقه استراحت کردند و بازی در نیمه دوم با دو تغییر انجام شد که اشکان دژاگه و مسعود شجاعی جای خود را در تیم ها تغییر داده بودند. در نهایت این بازی درون تیمی با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

* این بازی را لوسیانو کروز به همراه مارکار آقاجانیان و میک مک درموت قضاوت کردند و کی روش نیز از کنار زمین نظاره گر بود. نکته جالب اینجا بود که رامین رضاییان در یک لحظه توپ را از دست داد و پس از به شدت اعتراض کرد و معتقد بود که کروز باید خطا اعلام می کرد که جر و بحث جزئی نیز در این خصوص ایجاد شد.

* در نیمه دوم در صحنه ای علیرضا جهانبخش و مرتضی پورعلی گنجی بر سر تصاحب توپ برخورد کردند که پورعلی گنجی دچار مصدومیت شد، اما پس از یک دقیقه به بازی برگشت

* از 29 بازیکن دعوت شده به تیم ملی همچنان رشید مظاهری، سردار آزمون، سامان قدوس، کاوه رضایی و محمدرضا خانزاده در تمرینات غایب هستند. قدوس قرار است تا فردا خود را به اردوی تیم اضافه کند و در خصوص کاوه رضایی نیز گفته می شود این بازیکن به دلیل مصدومیت این اردو را از دست داده است. همچنین خانزاده به دلیل مصدومیت در مجموعه چک تمرین می کند و فرشید مظاهری از روز ابتدایی اردو با اجازه از کادر فنی این اردو را ترک کرده و سردار آزمون نیز هنوز تکلیف حضورش در تیم ملی مشخص نیست.

* روزبه چشمی تنها بازیکن تیم ملی در تمرینات است که به دلیل مصدومیت جزئی به صورت اختصاصی با میکائیل فیزیوتراپ تیم اختصاصی کار می کند.

* تمرین امروز تیم ملی 100 دقیقه به طول انجامید.

منبع: تسنیم

لینک اصل خبر


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.