مخبر - 1397/06/14 - شاهین میهمان فجرسپاسی

شاهین میهمان فجرسپاسی
خليج فارس: ديدارهاي هفته چهارم ليگ دسته اول روز جمعه برگزار مي شود.
شاهین میهمان فجرسپاسی

خلیج فارس: ديدارهاي هفته چهارم ليگ دسته اول روز جمعه برگزار مي شود. اکسين البرز تيم صدرنشين بايد در کرمان به مصاف مس برود. شاگردان فراز کمالوند صدرصد امتيازها را تا هفته سوم جمع اوري کرده اند و با 9 امتياز و بدون گل خورده به عنوان يک مدعي خودشان را مطرح کرده اند اکنون اين تيم کرجي بايد در کوير به مصاف تيم خوب مس کرمان برود.اين مسابقه را مي توان يک فينال زودرس در ليگ يک دانست. دو تيم مربيان کارکشته اي دارند و نادر دست نشان و فراز کمالوند سابقه زيادي در مربيگري در ليگ برتر هم دارند. مس کرمان در صورت پيروزي در اين ديدار شانس صدرنشيني در ليگ را دارد اما بعيد است شاگردان فراز کمالوند به اين راحتي صدر جدول را به تيم ديگري بدهند.

گل گهر سيرجان هم در خانه ميزبان تيم خونه به خونه است. گل گهر هم در رده دوم جدول قرار دارد و اين تيم هم يکي از مدعيان صعود محسوب مي شود اما خونه به خونه در اين فصل خيلي در روياي صعود نيست تيمي که در روزهاي آخر تشکيل شد البته شاگردان اکبر محمدي يک ديدار جنجالي را در جام حذفي مقابل شاهين بوشهر انجام دادند و شايد خستگي 120 دقيقه دوندگي روي کار آنها در بازي با گل گهر تاثيرگذار باشد.

شاهين شهرداري بوشهر ميزبان تيم فجرسپاسي است هر دو تيم از جام حذفي کنار رفته اند و اکنون به دنبال جبران ناکامي هستند. محمود فکري از اتفاقات حاشيه اي در ديدار با خونه به خونه بسيار ناراحت است اما حالا او بايد به ادامه ليگ فکر کند. مجيد صالح مربي اسبق استقلال هم با فجرسپاسي در تلاش است که اين تيم را در رده مناسبي در جدول حفظ کند.
ملوان ميزبان تيم کارون اروند خرمشهر است. ملوان فصل را با منفي سه امتياز شروع کرد و طبيعي است که از ديگر رقبا عقب تر باشد اما اکبر ميثاقيان تلاش کرده تيم کارون را براي صعود به ليگ برتر بسازد. قطعا يکي از جذاب ترين بازي هاي هفته در انزلي بين اين دو تيم برگزار مي شود. فرهاد پورغلامي مي خواهد با حمايت هواداران ملوان سه امتياز از کارون بگيرد اما تيم هاي ميثاقيان به راحتي تسليم نمي شوند.
مس رفسنجان ميزبان تيم بادران تهران است. بادران در جام حذفي اسير شگفتي شد و مقابل تيم چوکاي تالش شکست خورد. مهدي پاشازاده سرمربي بادران براي جبران آن شوک بزرگ ليگ يک را جدي تر از قبل دنبال خواهد کرد. علي سامره هم در اين فصل تيم خوبي ساخته است. تقابل دو استقلالي سابق ديدني خواهد بود. علي 30 ثانيه و مهدي پاشا ياداور خاطرات زيادي براي هواداران استقلال هستند.
شهرداري ماهشهر ميزبان تيم آلومينيوم اراک خواهد بود . تيم اراکي در ماهشهر کار دشواري خواهد داشت.
قشقايي شيراز هم ميزبان تيم سياه جامگان است. سياه جامگان که شرايط بدي در ليگ يک دارد اميدوار است با حضور مسئولان جديدش ساماني بگيرد. با اين حال روي کاغذ شانس تيم شيرازي براي برد بيشتر است.
شهرداري تبريز و نود اروميه نيز يک مسابقه تمام آذري را به نمايش مي گذارد تيم اروميه اي هنوز در ليگ يک امتيازي کسب نکرده و حتي گل هم نزده است بنابراين شانس شهردراي براي برد اين بازي بيشتر است.
اسامي داوران و برنامه هفته چهارم ليگ يک:

جمعه 16 شهريور 97‏
شهرداري تبريز – نود اروميه – ساعت 17:45– ورزشگاه اختصاصي تبريز
علي اصغر مومني – اسماعيل احمدي – دانيال باشنده – شهاب محمدي
ناظر: محمدحسين اسدي
سياه جامگان مشهد – برق جديد شيراز – ساعت 16:45– ورزشگاه تختي مشهد
کيوان علي محمدي – حافظ عظيمي – محمدعلي رضايي – مهرداد خسروي
ناظر: صادق نوري
گل گهرسيرجان – خونه به خونه مازندران – ساعت 16:50 -ورزشگاه امام علي سيرجان
حسين زماني – رحيم حاجيلو – موسي مه آبادي – ايمان کهيش
ناظر: سعيد بطحايي
مس کرمان – اکسين البرز – ساعت 18:30– ورزشگاه امام علي کرمان
کوپال ناظمي – مهدي صناعي – مرتضي هوشيار – عليرضا حيدرپناه
ناظر: حيدر شکور
فجر سپاسي شيراز – شاهين شهرداري بوشهر– ساعت 18:45 – ورزشگاه پارس شيراز
مهدي نجار – رضا درويشي کوروش کريمي – ميثم حيدري
ناظر: صفدر احمدي
شهرداري ماهشهر – آلومينيوم اراک – ساعت 20– ورزشگاه اهواز
اميد سعيدفر – اميد افخمي – بهزاد پناهي – وحيد مالکي
ناظر: سعادت الله باغباني
ملوان بندر انزلي – کارون اروند خرمشهر – ساعت 18:50 – ورزشگاه تختي انزلي
محمدحسين ترابيان – بابک خسروي – وحيد سيفي – فرهاد اميني
ناظر: اميربهرام تقوي
بادران تهران – مس رفسنجان – ساعت 17:15– ورزشگاه تهرانسر
محمدباقر پورباقر – جعفر مهاجر – صادق رستمي – محمدرضا مهرگان
ناظر: يدالله جهانبازيمحتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.