مخبر - 1397/05/24 - نیکخواه بهرامی: حامیان مالی تمایلی برای سرمایه گذاری در لیگ بسکتبال ندارند

نیکخواه بهرامی: حامیان مالی تمایلی برای سرمایه گذاری در لیگ بسکتبال ندارند
بازیکن تیم ملی بسکتبال کشورمان گفت: حامیان مالی تمایلی برای سرمایه گذاری در لیگ بسکتبال ندارند و به این ورزش بها داده نمی شود.
نیکخواه بهرامی: حامیان مالی تمایلی برای سرمایه گذاری در لیگ بسکتبال ندارند

نیکخواه بهرامی: حامیان مالی تمایلی برای سرمایه گذاری در لیگ بسکتبال ندارندصمد نیکخواه بهرامی ستاره و کاپیتان تیم ملی بسکتبال ایران در گفتگو با خبرنگار پایه و آبی گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، در حاشیه آخرین تمرینات تیم ملی بسکتبال کشورمان پیش از اعزام به بازی های آسیایی جاکارتا 2018 درباره لیگ و وضعیت تیم ملی صحبت های جالبی انجام داد.

مصدوم های تیم به زودی به ترکیب اضافه می شوند کاپیتان تیم ملی درباره وضعیت تمرینات و اردو ها گفت: به غیر از دو روز اول شروع تمرینات که کمی ناهماهنگی وجود داشت باقی تمرینات طبق برنامه ریزی و بدون مشکل خاصی انجام شده است و اردو های داخلی و خارجی خوبی را پشت سر گذاشته ایم و تمامی بازیکنان در آمادگی کامل به سر می برند. چند بازیکن آسیب دیده داریم که به زودی به ترکیب تیم اضافه می شوند و مشکلی از این بابت نیز نخواهد بود چرا که زمان کافی برای مسابقات آینده داریم، تمام تلاش براین است که بهترین عملکرد را دربازی های آسیایی داشته باشیم.

صحبتی در مورد پاداش صورت نگرفته است! او درادامه درباره پاداش و حقوق های عقب افتاده گفت: تا به این لحظه صحبتی درباره پاداش و حقوق با بازیکنان صورت نگرفته است و بهتر است درباره حقوق های عقب افتاده و بحث مالی خیلی صحبت نکنیم.

حامیان مالی تمایلی برای سرمایه گذاری در لیگ بسکتبال ندارند نیکخواه بهرامی درباره نبود حامی مالی در لیگ بسکتبال گفت: لیگ مشکلات زیادی دارد و باید اساسی حل شود حدود 8 سال قبل 16 تیم در لیگ برتر حضور داشتند که حداقل 7 تیم مدعی قهرمانی بودند اما با سیر نزولی تعداد این تیم ها مواجه هستیم ، دور قبل 9 تیم لیگ برتری داشتیم که فقط 2، 3 تیم برای قهرمانی تلاش می کردند. 2 تیم نظامی و چند تیم هم قهرمان چندانی در کارنامه خود ندارند، در اردوی تیم ملی بسیاری از بازیکنان هستند که علی رغم شایستگی هایی که دارند تا به الان از هیچ تیمی پیشنهاداتی نداشتند چراکه تیم ها اسپانسر خوبی ندارند و به این ورزش خیلی بها داده نمی شود.

سالن بسکتبال ایران برای 50 سال پیش است و طبق اصول ورزشی جهانی نیست او در ادامه گفت: نزدیک به 10، 12 سالی است که اعلام کرده ایم این سالن بسکتبال مجموعه آزادی قدیمی شده و برای 50 سال قبل است. مطمئن باشید که 10 سال دیگر هم این را می گوییم که برای 60 سال قبل است. همین الان در همین تهران سالن های دیگری هم هستند که می توانند در اختیار بسکتبال قرار بگیرند. شاید خیلی از رشته های دیگر برعکس بسکتبال امکانات زیادی داشته باشند. ما باید بسکتبال را به درون خانواده ببریم تا اسپانسرها را ترغیب کنیم که در این رشته سرمایه گذاری کنند. شرایط برای حامی های مالی در گذشته خیلی مهیا نبود اما الان کمی بهتر است. با این حال نمی توان توقع جادوگری از فدراسیون جدید داشت که در 4، 5 ماه همه چیز را درست کند.

تمام تلاشمان را برای کسب بهترین نتیجه خواهیم کرد نیکخواه بهرامی در انتها گفت: قهرمانی در بازی های آسیایی تاثیر بسیار زیادی در بسکتبال دارد اما در حال زود استن بخواهیم در این باره صحبتی کنیم و باید مرحله به مرحله جلو برویم، اولین بازی ما در برابر سوریه است در دور مقدماتی و پس از آن به مصاف حریفان دیکر در سایر گروه ها می رویم . اگر به اردوهای اروپایی برویم خیلی بهتر است، اما خب اگر این اتفاق نیفتد همین بازی ها در چین هم خوب است و بالاخره چند مسابقه با شرایط مناسب انجام می دهیم. این مسابقات تدارکاتی که در نظر گرفته شده، می تواند فرصت خوبی هم برای جوان ترها باشد تا خودشان را محک بزنند.

بیشتر بخوانید: آسمان خراش ها در اندیشه فتح طلای جاکارتا

انتهای پیام/

گِلِگی های ملی پوش بسکتبال از مشکلات این رشته

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.