مخبر - 1397/05/22 - حامد حدادی: نمی توانم 40 دقیقه بازی کنم/از چین پیشنهاد دارم

حامد حدادی: نمی توانم 40 دقیقه بازی کنم/از چین پیشنهاد دارم
ستاره تيم ملي بسکتبال ايران با اشاره به وضعيت مصدوميتش، گفت: شرايطم طوري نيست که ديگر بتوانم 40 دقيقه مداوم در زمين باشم.
حامد حدادی: نمی توانم 40 دقیقه بازی کنم/از چین پیشنهاد دارم

حامد حدادی: نمی توانم 40 دقیقه بازی کنم/از چین پیشنهاد دارمستاره تیم ملی بسکتبال ایران با اشاره به وضعیت مصدومیتش، گفت: شرایطم طوری نیست که دیگر بتوانم 40 دقیقه مداوم در زمین باشم.
حامد حدادی در جریان تمرین امروز تیم ملی بسکتبال در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در جریان تمرینات احساس درد داشتم که متوجه شدم از ناحیه کشاله ران مصدوم شده ام و پزشک نیز گفت که باید استراحت و فیزیوتراپی داشته باشم تا شرایطم بهتر شود. پزشک تاکید کرده که فعلا تمرین نداشته باشم و با توجه به آسیبی که دارم باید زمان کمتری در میدان باشم و نباید 40 دقیقه بازی کنم.
ستاره تیم ملی بسکتبال ایران و آسیا درباره شرایط تیم ملی در آستانه بازی های آسیایی اظهار کرد: ما تمام تلاشمان را می کنیم که نتیجه خوبی در جاکارتا کسب کنیم. تلاش ما این است که قهرمان شویم. قول مدال طلا نمی دهیم اما تلاشمان برای این است که قهرمان شویم.
حدادی درباره تیم های شرکت کننده در بازی های آسیایی بیان کرد: فکر نمی کردم که شرایط بازی های آسیایی اینطور باشد که هر تیمی بخواهد برود و بیاید. البته فیلیپین برگشت و امارات هم که جایگاهی ندارد. به نظرم دیگر تیم ها با بهترین شرایط راهی جاکارتا شوند.
ستاره تیم ملی درباره نبودن پزشک و فیزیوتراپ در تیم نیز انتقادهایی کرد و گفت: شاهد این هستیم که مسوولان جاکارتا اجازه نمی دهند عواملی مثل ماساژور، بدنساز و تدارکات کنار تیم باشند اما این ها فاکتورهای اصلی برای موفقیت تیم هستند و باید حتما باشند چرا که در غیر این صورت تیم ضربه می خورد. امیدوارم به هرشکلی که شده این افراد کنار تیم باشند.
حدادی درباره وضعیت قراردادش برای فصل آینده نیز عنوان کرد: بعد از پایان فصل قبل دو پیشنهاد خیلی خوب داشتم اما به نتیجه نرسیدیم و مقصر مدیر برنامه هایم شد. به نظرم کمی طمع شد که قرارداد امضا نکردم. اکنون دو پیشنهاد دیگر از چین دارم که در حال بررسی است. فعلا وضعیتم مشخص نیست. شاید در چین بمانم یا در ایران بازی کنم. تیم هم پیدا نشود آکادمی خودم را وارد لیگ می کنم. هیچ تیمی که پول نمی دهد ما هم نمی دهیم و شاید اواسط راه منحل شدیم. همه بازیکنان را هم به این تیم می آوریم. (با خنده)

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.