مخبر - 1397/05/22 - حدادی: برای بستن قرارداد طمع کردیم

حدادی: برای بستن قرارداد طمع کردیم
خوزستان اسپورت- ستاره خوزستاني بسکتبال آسيا گفت: بازي هاي آسيايي نبايد آنقدر بي در و پيکر باشد که هر تيمي دلش خواست يک روز انصراف بدهد و روز ديگر بازگردد.
حدادی: برای بستن قرارداد طمع کردیم

حدادی: برای بستن قرارداد طمع کردیم

خوزستان اسپورت- ستاره خوزستانی بسکتبال آسیا گفت: بازی های آسیایی نباید آنقدر بی در و پیکر باشد که هر تیمی دلش خواست یک روز انصراف بدهد و روز دیگر بازگردد.
به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از فارس، حامد حدادی ستاره خوزستانی بسکتبال آسیا در حاشیه تمرین تیم ملی بسکتبال در مورد مسائل مختلف به صحبت پرداخت.
درد زیادی دارم و پزشکان گفته اند باید کمتر بازی کنم!
آسیب دیدگی اش اظهار داشت: حدود دو هفته بود که با درد تمرین می کردم و همین موضوع باعث شد که بیمارستان بروم و پس از سونوگرافی مشخص شد که کشاله ام پاره شده است، پزشکان گفتند چند روزی را باید استراحت کنم و فعلا کارهای فیزیوتراپی را انجام می دهم امیدوارم زودتر به تمرینات و بازی های آسیایی برسم. چند روز دیگر وقت دکتر دارم و آنجا همه چیز مشخص خواهد شد.
وی در مورد اینکه آیا قطعا در بازی های آسیایی حاضر خواهد شد یا خیر، گفت: پزشکان گفتند کمتر باید بازی کنم و فشار بیاورم، اما حتما با تیم می روم و تا جایی که بتوانم کمک می کنم، در مجموع درد زیادی دارم اما جای نگرانی نیست.
تمام سعی مان را می کنیم در جاکارتا به طلا برسیم
ملی پوش بسکتبال در مورد اینکه مدال طلای بازی های آسیایی در سبد افتخار بسکتبال ایران کم است، خاطرنشان کرد: یک مقام سومی و یک مقام دومی داریم، در دوره گذشته با بدشانسی طلا به نقره تبدیل شد، امسال تمام سعی مان را می کنیم به مدال طلا برسیم. قول طلا نداده ایم اما این قول را می دهیم که تمام تلاش مان را انجام دهیم.
نباید بازی های آسیایی انقدر بی در و پیکر باشد
وی در مورد انصراف تیم های هم گروه ایران گفت: نمی دانم چه بگویم اما نباید مسابقات اینقدر بی در و پیکر باشد که تیم یکبار انصراف بدهد و یکبار دیگر بازگردد، می ترسیم امارات هم یک روز مانده به مسابقات بازگردد. از سوی دیگر، مشکلات دیگری هم وجود دارد، ما در دوره قبلی شش ماه با یک توپ تمرین کردیم اما در مسابقات توپ های متفاوتی بود. من به مسئولان گفتم اگر توپ مسابقات فرق دارد به ما اطلاع دهند تا بتوانیم با آنها تمرین کنیم، اینطور نباشد که برویم آنجا و توپ ها متفاوت باشد. مشکلات دیگری هم وجود دارد که نمی دانم قابل گفتن است یا نه. من در صحبت هایم سعی کردم همه چیز را بگویم.
تیم کامل باید همراه مان باشد
وی عنوان کرد: شنیدم قرار نیست ماساژور و بدنساز همراه تیم ملی باشد، با این شرایط تیم ما کمبود دارد. چهار سال پیش پزشک مان را همراه خود بردیم، پزشک فرق دارد، آسیب شناسی ها فرق دارد و نیاز است که یک تیم کامل همراه باشد. حالا با این شرایط فکر می کنم باید با هزینه خودمان ببریم و برای موفقیت همه چیز باید کامل باشد.
برای بستن قرارداد طمع کردیم!
وی در مورد اینکه چرا حامد حدادی تاکنون قرارداد نبسته است، گفت: پس از پایان فصل گذشته چین سه پیشنهاد داشتم اما اشتباه مدیر برنامه هایم بود که نتوانستم قرارداد ببندم چون پیشنهاد بالایی داده بود، واقعیت را باید بگویم که ما طمع کردیم، در حال حاضر با یکی دو تیم چینی دیگر مذاکره می کنم اما باز هم مشخص نیست که حتما در چین حضور داشته باشم، شاید در ایران بازی کنم شاید هم اصلا قرارداد نبندم.
اگر تیمی پیدا نشد با آکادمی خودم وارد لیگ می شوم!
وی در مورد اینکه آیا تیمی در ایران برای فصل بعد مشخص شده است که شما را بخواهد، گفت: پیدا می شود! اگر هم نشد، تیم آکادمی خودم را وارد لیگ می کنم، هیچ کدام از باشگاه ها که پول نمی دهد، ما هم نمی دهیم، یا در میانه راه تیم را منحل می کنیم! (با خنده) بهنام یخچالی و سجاد مشایخی قول دادند به تیم من بیایند، اوشین ساهاکیان را هم از آمریکا می آوریم.

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.