مخبر - 1397/05/09 - روبیالس: اوباما هم با تصمیمم در اخراج لوپتگی موافق بود؛ انریکه همان کسی است که نیاز داریم

روبیالس: اوباما هم با تصمیمم در اخراج لوپتگی موافق بود؛ انریکه همان کسی است که نیاز داریم
طرفداري - لوييس روبيالس، رئيس فدراسيون فوتبال اسپانيا مي گويد باراک اوباما هم با تصميم او در اخراج جولين لوپتگي موافق بوده است.
روبیالس: اوباما هم با تصمیمم در اخراج لوپتگی موافق بود؛ انریکه همان کسی است که نیاز داریم

طرفداری - لوییس روبیالس، رئيس فدراسیون فوتبال اسپانیا می گوید باراک اوباما هم با تصمیم او در اخراج جولین لوپتگی موافق بوده است.

روبیالس در اولین تصمیم مهمش به عنوان ریاست فدراسیون، لوپتگی که چند روز قبل قراردادش را تمدید کرده بود، به دلیل مذاکره پنهانی و توافق با رئال مادرید برکنار کرد. اخراجی که تنها دو روز مانده به شروع جام جهانی و البته علی رغم مخالفت بزرگان اسپانیا صورت گرفت. با این حال روبیالس همواره با تاکید بر حفظ احترام فدراسیون، تصمیمش را درست می داند.

به گزارش مارکا، روبیالس می گوید:

اخیرا با اوباما مکالمه ای داشتم و بحث اخراج لوپتگی هم پیش آمد. او به من گفت ما مدیران گاهی مجبوریم به اتفاقات واکنش نشان بدهیم. اوباما تایید کرد که در قضیه لوپتگی مثل من فکر می کند. من به رئال مادرید احترام می گذارم و تحسینش می کنم اما چنین اتفاقاتی نمی توانند در پشت پرده رخ بدهند. هم مذاکرات مخفیانه بود هم اعلامش اشتباه بود. این هم یکی دیگر از دلایل من برای اخراج لوپتگی بود. ساعت 5 عصر به وقت روسیه من باخبر شدم و سریع خودم را به کمپ رساندم؛ 15 دقیقه بعد پرز تماس گرفت و 5 دقیقه بعدش هم لوپتگی. مکالمه ام با پرز چندان طول نکشید.

تاثیر این تصمیم روی رختکن تیم؟ من دقیقا می دانم اوضاع در رختکن تیم چگونه است. بازیکنان هم پس از دو روز کاملا با قضیه کنار آمدند. نکته کلیدی اینجاست که من دو روز پیش از شروع جام جهانی تصمیم مهمی گرفتم اما یک نفر دیگر دو روز قبل از من تصمیم اصلی را گرفته بود!

در سوپرکاپ اروپا فلورنتینو پرز را ملاقات خواهم کرد. همیشه رابطه خوبی با او داشته ام. درک می کنم که اوضاع کنونی خوشایند هیچ یک از طرفین نیست اما اینجا در فدراسیون ما باید به سود همه باشگاه ها و تیم ملی عمل کنیم.

انریکه؟ او دقیقا کسی است که تیم ملی به آن نیاز دارد. او مربی درجه یکی است و تیم ما هم به کمی تغییر در سبک بازی اش نیاز دارد. انریکه بهترین گزینه بود. پس از اخراج لوپتگی سریعا با هیرو تماس گرفتم و گفتم قرار نیست تغییرات زیادی اعمال کنیم. دو روز بعد، نامه ای از نیوکاسل به ما رسید که در آن نوشته شده بود: آیا شما به استخدام مربی ما علاقه مند هستید؟ اگر بله او در اختیار شماست. ما در پاسخ گفتیم: نه ممنون. هرگز چنین کاری نمی کردیم. به خدمت گرفتن بنیتز در حالی که با نیوکاسل قرارداد داشت، میشد همان کاری که رئال با لوپتگی کرد!


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.