مخبر - 1397/04/27 - گردهمایی بزرگ تولیدکنندگان و صنعتگران حوزه متالورژی، فولاد، ریخته گری

گردهمایی بزرگ تولیدکنندگان و صنعتگران حوزه متالورژی، فولاد، ریخته گری
تولیدکنندگان و صنعتگران حوزه متالورژی، فولاد، ریخته گری و تجهیزات و ماشین آلات وابسته به این صنعت، از 16 تا 19 مردادماه با حضور در دهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی، فولاد، ریخته گری، ماشین آلات و صنایع وابسته؛ نوین ترین تولیدات و خدمات خود را به نمایش می گذارند.
گردهمایی بزرگ تولیدکنندگان و صنعتگران حوزه متالورژی، فولاد، ریخته گری

به گزارش ایلنا، در این نمایشگاه که در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان برگزار خواهد شد، بیش از 120 شرکت داخلی و خارجی و نمایندگی های خارجی حضور و مشارکت دارند.

در این نمایشگاه جدیدترین و نوین ترین فناوری های روز و پیشرفته حوزه ها و بخش های مختلف صنعت فولاد، صنعت متالورژی، صنعت ریخته گری، آهنی و غیر آهنی، صنایع مربوط به معدن، تهیه و توزیع مواد اولیه و روش های تولید، تکمیل و تحویل محصولات مرتبط با این صنایع و همچنین طرح های متنوع مربوط به ظرفیت ها و توانمندی ها صنعت فولاد و صنایع وابسته به آن ارائه خواهد شد.

رئیس ستاد برگزاری دهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی، فولاد، ریخته گری، ماشین آلات و صنایع وابسته گفت: در این نمایشگاه شرکت های بزرگ کشور از جمله فولاد مبارکه اصفهان با شرکت ها و پیمانکاران تابعه و ذوب آهن اصفهان با شرکت ها و پیمانکاران تابعه حضور دارند.

محمود بندرچی افزود: کنار شرکت های ایرانی، شرکت های خارجی از کشورهای ترکیه، هند، چین به صورت مستقیم و نمایندگی های خارجی از کشورهای ترکیه، چین، آلمان، ایتالیا، هند، بلژیک در نمایشگاه حضور داشته و صنایع خود را با هدف انتقال تکنولوژی عرضه می کنند.

وی با بیان اینکه تلاش کردیم این نمایشگاه محلی برای تبادل اطلاعات و امضای تفاهم نامه های تجاری و صنعتی باشد، گفت: در دهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی، فولاد، ریخته گری، ماشین آلات و صنایع وابسته که در فضایی به وسعت 7000 متر مربع برگزار می شود، مراکز مختلف علمی از جمله دانشگاه ها، پژوهشکده ها و انجمن های مختلف این صنعت حضور و مشارکت دارند.

قرار است در مدت چهار روز برگزاری این نمایشگاه چند هیئت تجاری و اقتصادی داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان حضور یابند و ضمن بازدید از سالن ها و غرفه های نمایشگاهی؛ با شرکت ها، تولید کنندگان و تجار و بازرگانان ایرانی وارد مذاکره و گفت وگو شوند.

برگزاری سه نشست علمی و تخصصی با حضور متخصصان و استادان دانشگاه ها و برگزاری تورهای بازدید از خط تولید کارخانه های فولاد؛ برخی از برنامه های جانبی دهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی، فولاد، ریخته گری، ماشین آلات و صنایع وابسته است

معرفی دستاوردها، ظرفیت ها و توانمندی های کارخانه ها، شرکت ها، نهادها و سازمان های داخلی، انتقال دانش، تکنولوژی و تجربیات، آشنایی با الگوهای موفق جهانی درعرصه صنعت فولاد، تقویت تولید داخل، تامین و تولید قطعات مورد نیاز سایر صنایع توسط تولید کنندگان داخلی و بومی سازی قطعات و همچنین توسعه بازار صنایع متالورژی و فولاد، فراهم کردن زمینه های لازم برای سرمایه گذاری شرکت های داخلی و خارجی و کار آفرینی و اشتغال پایدار؛ مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.