مخبر - 1397/04/24 - بیرانوند حاضر است 500 هزار یورو به پرسپولیس بدهد!

بیرانوند حاضر است 500 هزار یورو به پرسپولیس بدهد!
در همین راستا شنیدیم خود علیرضا بیرانوند حاضر است 500 هزار یورو بابت صدور رضایتنامه اش بپردازد که رقمی معادل 5 میلیارد تومان می شود.
بیرانوند حاضر است 500 هزار یورو به پرسپولیس بدهد!

به گزارش وانانیوز، پس از آن که لوانته اسپانیا و اودینزه ایتالیا پیشنهاداتی به گلر شماره یک تیم ملی ایران ارائه دادند حالا نوبت یک باشگاه ایتالیایی دیگر رسید. باشگاه تورینو پس از درخشش فوق العاده علیرضا بیرانوند در جام جهانی روسیه و به ویژه مهار ضربه پنالتی کریستین رونالدو پیشنهاد یک قرارداد 3 ساله به او داد. این تیم ایتالیایی حاضر است بابت فصل اول 900 هزار یورو به بیرانوند بپردازد. مدت قرارداد گلر شماره یک تیم ملی هم به پیشنهاد باشگاه ایتالیایی 3 ساله خواهد بود.
پیشنهاد دیگر مربوط به دیناموکیف اوکراین است. این باشگاه مطرح اوکراینی هم حاضر است یک میلیون یورو به بیرانوند بپردازد و حتی حاضر است به این مبلغ هم اضافه کند، اما بالاترین پیشنهاد مربوط به بشیکتاش است. تیم مطرح ترکیه ای حاضر است مبلغ یک میلیون یورو به بیرانوند بدهد و حتی می تواند این مبلغ را تا یک میلیون و 500 هزار یورو اضافه کند.
با یک حساب سرانگشتی مشخص می شود این مبلغ در حال حاضر و با توجه به گران شدن ارز معادل 15 میلیارد تومان است! پولی که می تواند زندگی علیرضا بیرانوند را دگرگون کند مضاف بر این که از لحاظ فنی و فوتبالی هم به نفع این دروازه بان ملی پوش است.
در همین راستا شنیدیم خود علیرضا بیرانوند حاضر است 500 هزار یورو بابت صدور رضایتنامه اش بپردازد که رقمی معادل 5 میلیارد تومان می شود. این در حالی است که این گلر ملی پوش تا سال 1400 با پرسپولیس قرارداد دارد، قراردادی که به گفته خود علیرضا بیرانوند و نزدیکانش زیر سر محمدعلی ترکاشوند معاون سابق باشگاه پرسپولیس بود! بیرانوند جوانی احساساتی است که در آن مقطع جوگیر شد و به توصیه ترکاشوند قراردادش با پرسپولیس را تا سال 1400 تمدید کرد در حالی که همبازیان ملی پوش او برای یک سال تمدید قرارداد مسئولان باشگاه را خون به جگر کرده و می کنند!
همین سادگی گلر شماره یک تیم ملی حالا کارش را برای پیوستن به تیم های اروپایی مشکل کرده و بالاجبار باید در پرسپولیس بماند. معلوم هم نیست علیرضا بیرانوند دوباره مورد توجه باشگاه های ایتالیایی، ترک یا اسپانیایی قرار بگیرد چرا که تا جام جهانی بعدی 4 سال در راه است!


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.