مخبر - 1397/08/21 - نمایشی از بی تاثیری تحریم های آمریکا

نمایشی از بی تاثیری تحریم های آمریکا
سیزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران که در نوع خود بزرگترین نمایشگاه منطقه خاورمیانه محسوب می شود،­ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز بکار کرد .
نمایشی از بی تاثیری تحریم های آمریکا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، صدها کمپانی و شرکت داخلی و خارجی، نوین ترین صنایع، قطعات تولیدی و خدمات خود را در این نمایشگاه در معرض دید علاقمندان قرار دادند. نمایشی از بی تاثیری تحریم های آمریکا محمد خضرایی قهرمانی مدیر عامل شرکت بازرگانی بین المللی ایدرو و رئیس­ ستاد برگزاری این نمایشگاه،­ گفت: به جرأت می توان اذعان کرد که نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران بی تاثیری تحریم های آمریکا را به اثبات رساند، بطوری که در این نمایشگاه بیش از هفتصد کمپانی و شرکت حضور دارند. وی افزود: از مجموع شرکت کنندگان در این نمایشگاه،­ 5 10 شرکت داخلی و 190 شرکت خارجی و از 11 کشور مثل فرانسه، یونان، ترکیه، چین، تایوان، کره جنوبی، هند، ایتالیا،­لهستان... هستند. قهرمانی اضافه کرد: اهمیت سیزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران موجب شده است تا برخی از کشورها از جمله ترکیه، چین، تایوان، کره جنوبی و هند در این نمایشگاه بصورت گروهی(پاویون) حضور یابند. مدیر عامل شرکت بازرگانی بین المللی ایدرو گفت: سیزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو در فضایی­­ بالغ بر 27 هزار متر مربع ( فضای مفید) و در 14 سالن نمایشگاهی و فضای باز محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران بر پا شده است . رئیس­ ستاد برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران اضافه­­ کرد: برگزاری 12 همایش و کارگاه علمی آموزشی با حضور مهندسان، متخصصان و استادان دانشگاهها و همچنین برنامه ریزی برای بازدید چند هیئت صنعتی، تجاری و بازرگانی داخلی و خارجی؛ برخی از برنامه های جانبی این دروه از نمایشگاه است. در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران، انواع قطعات و مجموعه های خودرو، انواع قطعات فنی و موتوری خودرو، انواع قطعات بدنه خودرو، انواع ماشین آلات و تجهیزات قطعه سازی، مجموعه های تحقیقاتی و طراحی مهندسی، مواد اولیه و تجهیزات جانبی خودرو، بازرگانی و خدمات پس از فروش، نشریات تخصصی صنعت خودرو، لوازم تزئیناتی­­ خودرو ، تعمیر و نگهداری خودرو ، محصولات پاک کننده خودرو و سایر تجهیزات و خدمات این حوزه در معرض دید علاقمندان قرار می گیرد. فراهم کردن زمینه جذب سرمایه گذاریهای خارجی، معرفی دستاوردها، ظرفیت ها و توانمندی های کارخانه ها و شرکت های داخلی، بستر سازی برای توسعه مبادلات و همکاری های صنعتی شرکت های ایرانی و خارجی، توسعه صادرات و یافتن بازارهای جدید صادراتی، نمایش آخرین تحولات و دستاوردهای علمی، فنی و صنعتی داخلی و خارجی این حوزه، ایجاد ارتباط های تجاری جدید و انتقال دانش، تکنولوژی و تجربیات موفق جهانی به کشو ر و کار آفرینی و اشتغال پایدار؛ مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است. سیزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران از امروز تا 24 آبان ماه هر روز از ساعت 9 تا 17­­در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.